Hinol Polska Wersja szczerze o grzechach przeszłości - "Moja ostatnia łza"

współpraca płatna
dodano: 2024-02-23 22:10 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Drugi singiel z albumu "Coś mi mówi" Hinola, to bardzo osobisty utwór "Moja ostatnia łza".

Muzykę do utworu wyprodukował 2CHECK, za mix odpowiedzialny jest Waldemar Dańczak "Holosonix", zaś przy montażu teledysku czynny udział brał Hinol. Teledysk do utworu został zrealizowany w Tunezji.

Po premierze pierwszego singla Hinol postanowił też wystosować komentarz do fanów:

"Dziękuję za odbiór najnowszego singla "Coś mi mówi". Okazało się, że rozumiemy się idealnie ponieważ nie mogłem sobie wyśnić lepszego przyjęcia tych słów. Zero hejtów to jakiś absurd :D Pierwszy singiel razem z zapowiedziami miał wprowadzić Was w klimat płyty i to się udało. "Coś mi mówi" to osobisty album na którym poruszę wiele problemów. Nie będzie to zbiór wesołych ballad, lecz nie będą to także gorzkie żale :D
Mam nadzieje, że przyniosę Wam wiele nowych rozwiązań i drogowskazów prowadzących ku spokojowi i zrozumieniu samego siebie. Dla mnie taka właśnie była ta płyta. Zmieniałem się i progresowałem razem z nią. Odrzuciłem wszystkie słabości, które sprawiały, że byłem nieszczęśliwy. Teraz jestem silny i spokojnie czekam na następny singiel, który przyniesie wam słońce.... a on już tuż tuż"

Preorder albumu "Coś mi mówi" znajdziecie tutaj.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z D.A. Records

Pod klipem znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>