Bonus RPK: "Mata? Mega gość, jestem mu wdzięczny za wsparcie"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-02-21 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Po wyjściu Bonus RPK pokazywał się na wspólnych treningach z Matą, który dograł się też do jego syna Dobrego Dzieciaka. Części fanów nie przypadło to do gustu, a raper postanowił jednoznacznie odnieść się do krytyki.

"To jest mega gość, dograł się na płytę Białasa poświęconą mi i mojej rodzinie, więc po pierwsze - już za to szacunek. Po drugie, nagrał kawałek z moim synem i spełnił jego marzenie. Dla takiego 9 latka to było coś niesamowitego. (...) Dzięki temu, że z nim nagrał, otworzył mu dalsze furtki, a moje dziecko i jego szczęście jest dla mnie najważniejsze. To była moja inicjatywa i to ja zadzwoniłem do niego z puchy i go oto poprosiłem. Zgodził się bez problemu. (...) Mam zaje**sty szacunek do tego gościa i jestem mu wdzięczny jako człowiek, za to jak się zachował wobec mnie, podczas kiedy inni uliczni raperzy w ciągu 4 lat odsiadki nie mieli czasu napisać mi nawet głupiej kartki z pozdrowieniami. No to jak to jest?" - mówił w nagranym przez siebie instastory Bonus RPK. Video znajduje się poniżej. Przypomnijmy, że w piątek w warszawskiej Progresji powrotny koncert Bonusa z gośćmi pod szyldem "Znowu razem".

Pod filmem znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023.

Tagi: 

Dominik O.
Hipokryzja wylewa się uszami. Czyli jego prywatne korzyści są ważniejsze niż zasady, które głosił od wielu lat. Dosłownie to powiedział, bez refleksji w jakim celu niektórzy go wspierali

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>