Freestyle'owiec 25-lecia - zagłosuj (Popkillery 2024)

dodano: 2024-02-20 21:00 przez: Redakcja (komentarze: 21)

Wolny styl w Polsce jest z nami już od 25 lat na płytach a od 20 lat na WBW - czas na specjalną nagrodę!

25 lat temu na "Produkcji Hip-Hop" DJ-a 600V pojawił się pierwszy zarejestrowany studyjnie i płytowo freestyle od Wujka Samo Zło (2 lata wcześniej w filmie "Eastota" znalazł się surowo zarejestrowany uliczny freestyle acapella Włodiego i Vienia).  20 lat temu wystartowało WBW - kultowy turniej, który spopularyzował tę sztukę na cały kraj. Te dwie ważne rocznice uhonorujemy specjalną nagrodą doceniającą zasługi polskich freestyle'owców. Freestyle trzyma się z boku sceny, ale jest ważnym nurtem, który przez lata porwał setki tysięcy fanów. Sprawdźmy kto na wolnym stylu wywarł największe piętno i zasłużył, by sięgnąć po pas... tzn. statuetkę!

Wśród nominacji automatycznie znalazły się osoby, które w tym 20-leciu zajęły miejsce w pierwszej czwórce WBW - oraz wybrane najbarwniejsze i najmocniejsze postaci na szeroko pojętej polskiej scenie freestyle'owej.

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na szóstej oficjalnej gali, która już 4 kwietnia 2024.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 14.03. do 23:59.
  • Głosowanie jest dostępne dla każdego, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.
  • Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "Wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Po odsłonięciu wszystkich kategorii pojawi się dodatkowy przycisk zamykający całe głosowanie.
Mihal
Osobiście uważam, że Muflon, długo zastanawiałem się nad Dużym Pe, ale ostatecznie zagłosowałem na twórcę 1670 :) Dziwne, że w ankiecie jest OSTR, którego tez uważam, za top 3 polskiego free, pomimo braku bitew na WBW, ale nie ma Tedego, który był pionierem polskiego free i uczestnikiem pierwszej rapowej bitwy ;)
Mateusz Natali

Bo O.S.T.R. aktywnie freestyle'uje na koncertach od ponad 20 lat, wydał też całą płytę na freestyle'u :) Bitwa Płocka była jednorazowym wydarzeniem - kultowym, ale jej uczestnicy w większości nie udzielali się potem aktywnie na wolnym stylu, więc ciężko było ich tu ujmować.

Polonez
Brakuje najlepszego freestylowca - Emateia
Dmm music...
Zdecydowanie Tetris... To moim zdaniem najlepszy wolnostylowiec w naszym pięknym kraju... później Mikser choć nie widziałem go na bitwach, ale technika, luz i kreatywność to, to co cechuje dobrego gracza
Zazi
Czy można zgłosić swoją kandydaturę?
MasterX
Moim zdanie najlepszy jest Miser .Widać i słychać że jest stworzony do freestylu.
Bajorson
Chłop rozpierdala system
Napewo
Będzie to Eldo.
CopRobo
Zobacz: Eldoka na wolno Masz tutaj przed sobą moją myśl... uwolnioną Gotów do walki jak Lobo I tak jak Cop Robo Oczyszczam miasto ze (fsst) z pustą głową A więc zobacz jak na wolno Eldo jedzie Cały świat pada tutaj na kolana? Zobacz, Eldo cały czas się stara, no bo Obrońcy Tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową Zniszczę wszystkich Zobaczysz, Eldo miasto wyczyści Z tych, którzy są nie najsyst, ale y-łorst Leżą na podłodze, zobacz: Eldoka zniszczy Przejdzie po nich jak tak jak walec Zniszczę, zostawię cię sępom Eldo Prezidento Zobacz, tak jak na Kubie Fidel Castro nigdy nie skończę Bo cały czas mikrofon włączę Nikt mi go nie odetnie Zobacz: Eldoka, więc zobacz, teraz sprawdź tu W programie skład Erdo i Red Zobacz więc Na wolnych majkach nigdy to nie kończy się A Eldo pozdrawia wszystkich: pis joł! Łoooooo
Anonim
Bajorson
Kye Ron
TETRIS. Mikser
ght
Ymcyk R.I.P
DoroKoloka
Mikser zasługuje wreszcie na należyty rozgłos. Za zajebistego skilla z kosmosu, ale i za propagowanie freestylu po prostu.
Anonim
Diogz xd skoro on jest to i eldo powinien być na liście.
Syl
Koro top normalnie
dupolo
co za debil zaprojektowal te strone sto lat temu, żeby treść mieściła się na desktopie w wąskim pasku. PierdoIe takie głosowanie
Pufi
Edzio rap
BoryS925
Edzioo
Arek
Edzio
Edzio rap
Jest bardzo dobrym freestylerem i w 3 słowa nie ma sobie równych
Justyna
Edzio

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>