Próba Czasu - zagłosuj (Popkillery 2024)

dodano: 2024-02-20 17:50 przez: Redakcja (komentarze: 4)

Są płyty, które wyprzedzają swój czas - ale są i takie, które odnoszą sukces a po latach trochę wstyd do nich wracać. Próba Czasu to kategoria patrząca jak zestarzały się płyty wydane równo 10 lat temu. Które miały największy wpływ na rozwój sceny, kariery danych raperów, które na dobre wbiły się do głów i serc słuchaczy - oraz które z dzisiejszej perspektywy brzmią najlepiej i nadal chce się ich słuchać. Wybierzmy więc Album Roku 2013, ale patrząc na chłodno po 10 latach!

Ta kategoria to nasz autorski pomysł, mający docenić długowieczność muzyki oraz jej znaczenie w dłuższym okresie - niech będzie to zarówno podróż do wspomnień jak i okazja do docenienia płyt, których wartość potwierdził czas.

To Wy wybierzecie osoby, do których trafią statuetki na szóstej oficjalnej gali, która już 4 kwietnia 2024.

JAK GŁOSOWAĆ?

  • Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 14.03. do 23:59.
  • Głosowanie jest dostępne dla każdego, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.
  • Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "Wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Po odsłonięciu wszystkich kategorii pojawi się dodatkowy przycisk zamykający całe głosowanie.

Wajcha
Kiedyś ja tu będę
Mihal
Bardzo prosty wybór: PRO8L3M – C30-C39 Quebonafide – Eklektyka Rasmentalism - Za młodzi na heroda Zastanawiałem się jeszcze nad Tede - Elliminati, ale albumy wyżej były bardziej przełomowe dla tych artystów niż ta płyta dla Tedego pomimo wyjścia z infamii.
tru_tru
Wudoe - "Nowa Ziemia", Tet i Pogz "Teraz" I Rasmentalism "Za mlodzi...".
Raperelo
Wybór jest prosty BEZCZEL najlepsza płyta tamtych lat. Najlepsze bity flow ibteksty. Poziom nie do osiągnięcia u dzisiejszych rapoerkow.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>