Eminem i 50 Cent nagrają wspólny album? Shady jest na tak

Eminem jara się na myśl potencjalnej wspólnej płyty z 50 Centem. Rzuca też sporo ciepłych słów w stronę Fifty'ego.

Slim Shady powiedział o tym w jednym z programów swojej stacji radiowej Shade 45. Najpierw oznajmił, że pracuje nad nową muzyką. Potem odniósł się do plotek, z których wynikało, że szykuje większy wspólny projekt z Curtisem. "Nie wiem skąd się wzięły takie głosy, ale to szalone. Bardzo mocno namawiam go do zrobienia nowego albumu. Bardzo potrzebujemy nowej płyty 50 Centa."

"On jest teraz w gazie. Jest w nim od czasu trasy koncertowej. Powiedziałem mu, że jeśli czegokolwiek ode mnie potrzebuje, to jestem. No, ale mój i jego wspólny album, to by było świetne" - dodał.

Panowie już niejednokrotnie nagrywali wspólne kawałki - między innymi "My Life", które miało się znaleźć na niewydanym nigdy albumie 50 Centa "Street King Immortal" czy "You Don't Know" z kompilacji "Eminem Presents: The Re-Up".

Poniżej znajduje się ankieta, w której zagłosujesz na swoich faworytów w ramach Popkillerów 2024. Głosowanie dostępne jest w 28 kategoriach - na Freestyle'owca 25-lecia, Próbę Czasu (Album Roku 2013 z perspektywy 10 lat) oraz w 20 polskich i 6 zagranicznych kategoriach dotyczących roku 2023. Czas już tylko do 14 marca do 23:59!

Tagi: 

Mihal
Mam ogromny sentyment do 50 centa, jeden z pierwszych raperów, którego zacząłem słuchać. Dobrze pamiętam jego debiut i drugi album i jak jego teledyski można było zobaczyć non stop w tv. Boom na jego postać był ogromny. Nie zmienia to jednak faktu, że pozbywając się sentymentów jego 5 minut dawno minęło i wykorzystał je w 100%. W latach 2003-2005 rządził, ale później nie udało mu się wrócić do dawnej formy. Nie nagrał niczego lepszego, nie miał szans w rywalizacji z innymi raperami. Przypomnijmy sobie jego rywalizacje z Ye. Graduation zniszczyło Curtis, pod każdym względem, również sprzedażowym. Poza tym wystarczy spojrzeć gdzie jest teraz Kanye a gdzie 50 w rapgrze :) Najlepiej dla niego będzie, jeśli zostanie przy tym w czym teraz idzie mu najlepiej, czyli w biznesie i byciu celebyrtą.
Gal Amonit
A moze to po prostu lubi i chce to robic?
Mihal
Jasne, może tak jest, ale czy w ogóle coś jeszcze nagrywa?
90s_to_boomer
Gatman & Robin
Komsi
To sie nie uda, bo 50 by musiał coś wtedy nagrać
one
50 cent to w ogóle umie jeszcze rapować? On fizycznie nie da rady nagrać dwóch zwrotek.
Lil blyat
Osobiście chciałbym posłuchać jakby obaj panowie wrócili brzmieniem do swoich początków czyli lata 2000-2003 wtedy to mogło być coś trap /drill jest tak przekutany że aż asłuchalny

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>