Eminem pod wrażeniem wersu Lil Wayne'a: "Dlaczego ja na to nie wpadłem?"

Lil Wayne to mistrz gier słownych, a dla wielu rapowy GOAT - to samo można powiedzieć o Shadym. Jeden z ostatnich wersów Weezy'ego wprawił w osłupienie właśnie Eminema.

Chodzi o linijkę z kawałka "Brand New" ze wspólnego albumu YG i Tyga "Hit Me When U Leave the Klub: The Playlist", który miał premierę w piątek 29 września. Marshall napisał na platformie X: "Ziom Wayne nawinął ‘got a bunch of zeros like a bag of new funyuns!!’ Cholera, dlaczego ja na to nie wpadłem?" Funyuns to marka cebulowych chrupek w kształcie krążków - do których Wayne porównał zera na swoim koncie. Do kawałka nakręcony został klip, który możecie sprawdzić poniżej.

Sam Lil Wayne także  wypuścił nowy album w ostatni weekend września. "Tha Fix Before Tha VI" to swego rodzaju przedsmak tego, co nas czeka na szóstej części kultowej serii "Tha Carter". Gościnnie między innymi Jon Batiste, a na produkcji, chociażby Streetrunner & Tarik Azzouz, Wheezy i FNZ.

Sprawdź też:

Kota The Friend nagrał najlepszy album tego lata (roku?) - "Protea"

Promocja tylko u nas:

AZ, Paktofonika, Molesta, Mor W.A. i Killaz Group w Łodzi - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5DAYONES

DJ Paul w Warszawie - bilety tańsze o 5% tylko z kodem POPKILLER5

****

Tagi: 

90s_to_boomer
Czekanko na Carter 6
Niedziela
To musi być sarkazm, bo ten wers jest słaby jak Najman. Weezy ma mnóstwo genialnych wersów, ten na pewno nie należy do tej kategorii.
Mateusz Natali

Tak, Wayne ma mnóstwo głęboko rozkminionych genialnych wersów z podwójnym/potrójnym znaczeniem (choćby ikoniczne już 'real g's move in silence like lasagna'), a tu zapewne chodziło Eminemowi właśnie o to że teoretycznie to proste i oczywiste skojarzenie, a nigdy nie przyszło mu do głowy. To jest dyskusja na poziomie gości którzy całe życie spędzili nad grami słownymi i mogliby myśleć że już wszystko im się przewinęło przez umysł, więc tak też na to patrzę :)

Skumaj
Skumaj ten wers. Jestem jak chrupki maczugi UJ długi do framugi. Łooo?
Kuciapens Kuciapnik
Kurwa, mocne, użyję tego w moim nowym singlu
Torrent
Jak maczugi są łamliwe,to w końcu chrupki
jorgen
j cole ma fajne o rusach i ukrainie w utworze - drake feat. j. cole- first person shooter

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>