Fokus wspiera podziemnego rapera w 1. singlu z Under Twist

współpraca płatna
dodano: 2024-01-20 09:30 przez: Redakcja (komentarze: 1)

Wystartowała zapowiada akcja Yurkosky'ego, Warner Music Poland oraz 9 LITER FILMY, w której podziemni raperzy mają szansę na kooperację z uznanym graczem z mainstreamu oraz profesjonalny klip. W pierwszym singlu do swoich faworytów dołączył się Fokus.

Okazał się to raper Rembecki, który nagrał na bicie D7iwisha z cutami DJ-a HWR'a.

Jak wziąć udział w akcji? Oddajmy głos Yurkosky'emu:

"Dostanie się do akcji Under Twist jest stosunkowo proste: jeśli robisz dobre rzeczy i zostaniesz wyróżniony na streamie #NOŁNEJMALERT, dostajesz się do puli numerów, które polecą do bardziej znanych raperów w celu przesłuchania ich i wyboru takich do których chcieliby się dograć. Jak już bardziej znany raper zdecyduje się dograć do Twojego numeru to my nagramy do niego klip! A klip nakręci nie kto inny jak ekipa 9 LITER FILMY. Nie ma żadnej reguły ani wytycznych - może być oldskulowy boombap i mogą być drille czy trapy. Ma być różnorodnie. Chcemy pokazać różnorodność polskiego podziemia. Akcja będzie trwała cały rok. Co miesiąc będziemy publikować nowy teledysk. Twój numer z gościem z mainstreamu i z klipem od 9liter filmy? To możliwe w UNDER TWIST!"

Akcję promocyjnie i dystrybucyjnie wspiera Warner Music Poland. Yurkosky streamuje w poniedziałki i czwartki.

Poniżej znajdziecie efekt w postaci utworu, a także vlog z kulisami całego nagrania.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

O ja cie...
Jurkoski - największy wannabe polskiego rapu, gość jest żałosny. A co do Rembeckiego - kozacko nawinął. Będę sprawdzał typa.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>