Fokus jako "Arogant" - pierwszy singiel, rozliczenie ze sobą i sceną

W tytułowym singlu zapowiadającym EP-kę Fokusa raper bezlitośnie rozlicza się z samym sobą i z rapową sceną. Na MaxFloRecTV pojawił się wideoklip do numeru, a w sklepie wytwórni zamawiać można pre-order w dwóch wariantach

Poznaliśmy już tracklistę i okładkę 3. solowego materiału Fokusa, a dziś (6.12) artysta odsłonił kolejną kartę w postaci pierwszego, tytułowego singla promującego nadchodzący krążek. Realizacją teledysku doAroganta” zajął się BartoszAlienKasowski.

ArogantEP to w pełni autorski materiał Fokusa, który ukaże się ostatniego dnia 2021 r. Artysta podsumowuje nim pewien etap, jednocześnie informując, że nie wykluczone, iż jest to jego ostatnie solowe wydawnictwo. Na minialbumie znajdzie się 6 numerów utrzymanych w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap.

EP-ka stanowi ostatnią część „Trylogii”, w której skład wchodzą 2 poprzednie albumy Fokusa, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” w wersjach po reedycji z zupełnie nową oprawą graficzną. Przedsprzedaż „Aroganta”, jak i „Trylogii” trwa w MaxFloSklepie: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105.

 

Fokus - Arogant | AROGANT EP

Cyfra
Alszer sie policzymy za to co robiłeś na majzie kiedyś
Piotr Olędzki
Bardzo lubię jego flou
:D
wyjasnione!
Riltok
No i kogo niby wyjasnil? Padla jakas ksywa? Czy klasyczne poplucie sie bez celu.
baRRap
Tragiczny poziom muzyczny, pomijam bekowy na maxa klip.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>