KRS-One nagrał numer na 50-lecie hip-hopu na bicie Młodego!

KRS-One wjechał z kawałkiem, w którym składa życzenia z okazji okrągłej rocznicy istnienia hip-hopowej kultury. Sprawdźcie "50 More Years Of Hip Hop".

Numer został nagrany na bicie polskiego producenta Młodego ze składu Heavy Mental, który miał już okazję współpracować z KRS'em, chociażby na jego płycie "The World Is MINE". Do kawałka nakręcony został klip, którym możecie sprawdzić poniżej.

W opisie do teledysku czytamy: "KRS-One wypuszcza nowy utwór z okazji Miesiąca Historii Hip-Hopu, który jest w listopadzie." Na swoim Facebooku obrazek podrzucił także sam Młody. "Taki prezent na 50 HIP-HOP'u! Badaj ziomalko i ziomalu! KRS-One x Młody to już jest klasyk" - napisał.

Sprawdź też: Młody Heavy Mental o współpracy z KRS-One'em: "Ten gość wychował mnie w pewnym momencie życia" - wywiad

KRS-One wraca z nowym albumem - na bitach znów nasz rodak!

Tagi: 

Bazantarnia
Dla mnie ten typ jest spalony po tym jak bronil pedofila afrika bambata. Mowil, ze africa bambata to africa bambata i moze sobie byc pedofilem i nic go to nie obchodzi. To nie jest dobry czlowiek i ciezko teraz go sluchac, mimo ze plyte KRS-ONE katowalem mocno.
Mihal
Krs jest odklejony, ale skąd pewność, że Africa Bambata jest pedo? Tyle się o tym mówi, ale są tylko oskarżenia a nie słyszałem o żadnym wyroku w tej sprawie.
90'
Wolę 1000 razy Krs One'a niż tego sucker mc's o ksywie Nardo Wick ten to od.ebał podchodzi fan jego i od razu bomba na ryj od jakiś lamusów.
90'
Produkcja jak zawsze wyszła na dobre Krs One roz.ebał jak zawsze, no i na dodatek w sieci mamy nowy singiel Da Beatminerz pt. Seckle a na majku Krs One album w grudniu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>