Peja gościnnie na nowej płycie Onyx!

dodano: 2023-11-16 12:11 przez: Jan Stokowski (komentarze: 8)

Przyzwyczailiśmy się już do zagranicznych gości na polskich płytach, ale sytuacja na odwrót i to w przypadku takich legend musi robić wrażenie. Peja pojawił się na nowym albumie Onyx, we wspólnym utworze z E.D.I. Mean'em z ekipy 2Paca, Outlawz!

"World Take Over" to projekt, na którym Onyx zaprosił raperów z różnych krajów, tworząc z nimi wspólne numery. Właśnie ukazała się wersja deluxe, a tam numer "Still Us (Poland)", gdzie nasz kraj reprezentuje Rychu, a obok niego pojawia się jeszcze członek Outlawz, E.D.I. Mean. Wszystko w brudnym surowym brzmieniu, do którego przyzwyczaił nas Onyx. Mocna rzecz!

[Edit: Utwór pojawił się jednak w Internecie rok temu przy okazji pierwszej edycji płyty, ale wtedy całkowicie umknął uwadze naszej i innych słuchaczy - wrzucony był na kanał 'Various Artists Topic' jako 'Onyx Outlaws' bez zaznaczenia ksywek gości i zebrał przez rok 2000 odsłuchań. Dobrze więc, że teraz został właściwie opisany i zdystrybuowany, bo inaczej tak duże osiągnięcie przeszłoby bokiem bez właściwego echa.

Sprawdź też: Peja i DJ Decks po 8 latach zagrali razem na scenie! - video

Wiśnia Bakajoko, Peja, Pezet, GM2L, Opał... - polskie premiery tygodnia

Tagi: 

vlg
No i super. Ja wiem, że Onyx to już nie ta marka, co kiedyś (przesłuchałem ostatnio Bacdafucup 2, tak a propos, i należą im się solidne baty za tę płytę). Ale mają rzeszę oddanych fanów, więc fajnie, że Rychu zyska trochę międzynarodowych odsłuchów zyska.
90'
I ja należę do ich fanów każda płyta dla mnie jest zajebista, wszystko co wychodzi od Onyx biorę w ciemno.
Grande Props
Wszystko fajnie ale co to za zwrotka? Brzmi gorzej niż freestyle
Czarnuch89
Wszystko spoko ale nie pamiętam tak słabej zwrotki rycha jakby to na odpierdol zrobil
Klaun Szyderca
1.Ja nie kojarzę w ogóle dobrej zwrotki gościnnej Rycha - zawsze je robił na odpierdol, jakby na kiblu pisał albo leciał na free. 2.Poza tym od wielu lat Peja robi rzeczy kompletnie bez przekonania, jakby z przymusu - wystarczy posłuchać oryginalnej płyty "Na legalu", jaki tam był ogień, zapał - i to słychać. Jak porównamy do tego tę nową pomyłkę, którą wypuścił jakiś czas temu aby odcinać kupony z pominięciem Decksa - to nawija od niechcenia, zero werwy czy emocji.
Anonim
Jakby to nie zabrzmiało to Peja stracił werwę i emocję w momencie kiedy odstawił wódkę.
Od 1997 płynę z rapem pasywnie, od 2012 aktywnie :)
Od dawna uważam, że Peja od płyty Na Legalu stracił energię do rapu. Jest to zatem ostatnia jego płyta, którą się jaram.
Miami stick drill
I elegancko, pierwsza i oby ostatnia taka akcja w pl (chyba że znowu ktoś rycha zaprosi).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>