Fredro Starr (Onyx) ogłasza rapową emeryturę - "To ostatni rok"

Członek kultowej ekipy Onyx stwierdził, że czas zawiesić mikrofon na kołku.

Fredro Starr pojawił się ostatnio w podcaście The Dr. Greenthumb Show B-Reala, w którym skomentował pojawiające się od jakiegoś czasu doniesienia o przejściu na emeryturę Westside Gunna, założyciela Griseldy. "Powinieneś powiedzieć: 'Zamierzam przejść na emeryturę.' Potem musisz wrócić. Michael Jordan tak zrobił. Wiecie co? Ja też idę na emeryturę w tym roku. Po tym roku, to koniec. Żarty na bok."

Następnie dodał: "Przechodzę na odpoczynek, człowieku. Trzydzieści lat hip-hopu. To jest ostatni rok. Kończę. Nie dzwońcie do mnie po gościnne wersy, nic z tych rzeczy. Mogę zagrać jakiś koncert tu czy tam." Temat emerytury w rap grze był potraktowany raczej żartobliwie przez wszystkie osoby znajdujące się w studio. Rozmówcy doszli do wniosku, że jeśli ktoś kocha robić tę muzykę, kiedyś i tak do niej wróci. Co ciekawe, Fredro podtrzymał swoje zdanie na Instagramie, gdzie podzielił się klipem z rozmowy. W poście napisał: "Kończę, dziękuję ci hip-hopie."

Ostatnim albumem Onyx jest wydane w zeszłym roku "World Take Over". Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej.

#655 | Discussing Hip Hop with Onyx Rapper Fredro Starr - The Dr. Greenthumb Show

Tagi: 

Masakra
No akurat jego zwrotki trudno byłoby mu grać do późnej starości. Nas tak może bo ma mniej mocy.
90'S
Rozumiem Fredro Starr'a w zupełności dla mnie osobiście jest legendą w kulturze HH. Onyx do końca życia respect wszystko co wychodzi od nich biorę w ciemno swoje najlepsze lata mają za sobą zak.rwisty numer Slam pierwsze albumy Onyx klasyka dla mnie solowe albumy Fredra Starr'a Stickiego czy też Sonny Seeza też są spoko ale lata robią swoje teraz Fredro Starr zajmie się innymi swoimi rzeczami np aktorstwo chociaż jest aktorem niezłym to wolę go jako rapera ale to jest jego decyzja Respect Onyx Forrever.
DS
z czegosc trzeba zyc , Jordan mogl sobie pozwolic na emeryture wrocil bo mu sie nudzuio Jay-Z teak samo , watpie ze ma taki komfort Fredro i raczej to aktorstwo nie przynosi milionow , takze predzej czy pozniej wroci z muzyka
Ovczar
Przecież to są przestępcy z krwi i kości,ja bym się akurat nie bał o ich emeryturę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>