Klasyk Reksa po raz 1. na winylu dzięki polskiej wytwórni

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-11-06 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

15 lat temu ukazał się album Reksa "Grey Hairs", który namieszał wtedy mocno w środowisku niezależnego hip-hopu, szczególnie za sprawą świetnego singla "Say Goodnight" wyprodukowanego przez DJ-a Premiera. Mimo że taki rap zawsze trafiał do oddanego słuchacza-kolekcjonera to płyta nigdy nie pojawiła się na winylu. W tym roku zmieni się to i to za sprawą polskiej wytwórni.

Każdy kto był kiedyś na dużym rapowym festiwalu lub klasycznym zagranicznym koncercie w Polsce na pewno trafił na stoisko HipHopHeadz.pl prowadzone przez Karola Zająca - Karol zajmuje się też limitowanymi wydaniami dla zajawkowiczów i tym razem to jego ruch namówił Reksa do wrzucenia na wosk "Grey Hairs".

"Jest to najbardziej rozpoznawalna płyta artysty i co ciekawe nie była nigdy wydana na winylu! Przy ostatnim spotkaniu z Reksem, postanowiliśmy naprawić tamten błąd ówczesnej wytwórni. Prezentujemy zatem preorder pierwszego wydania tej klasycznej płyty, nakładem naszej wytwórni" - pisze HipHopHeadz.

Nakład to jedyne 400 sztuk a winyl zamówicie tutaj. Pod spodem przypominamy też nasz videowywiad przeprowadzony z Reksem przy okazji jego ostatniej wizyty w Warszawie.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>