Reks i Boom Bap Army rozpoczynają polską trasę!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2019-02-10 17:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Reks polubił Polskę a Polska jego - raper kolejny raz odwiedzi nasz kraj i już dziś rozpoczyna kilkudniową trasę wraz z ekipą Boom Bap Army! W jej ramach będziemy świadkami nagrania LIVE EP wraz z żywym bandem...

Na trasie Reksowi towarzyszyć będzie BOOM BAP ARMY czyli ugrupowanie zrzeszające podziemnych artystów: Starrlight (Holland), Priest (Detroit), Bakari JB / Lateb and Oblivious (Boston) Stevie sarado (Ohio). Dodatkowo, prosto z Budapesztu - Rawmatik.

Już dziś wystąpią w Krakowie, jutro w Częstochowie, a 15.02. najpierw w Kołobrzegu a potem w Szczecinie. Atrakcji w ostatnim z tych miast nie zabraknie:

"Poza standardowym koncertem premierowym, REKS nagra pierwszą płytę EP przy akompaniamencie żywych instrumentów we współpracy ze Szczecińskim ugrupowaniem instrumentalnym D-Sessions. Nagranie będzie przeprowadzane LIVE przy obecności publiczności na kształt serii Tiny Desk lub MTV: Unplugged. Efekt uwieczniony będzie na nośnikach fizycznych w limitowanym nakładzie kasetowym, winylowym i CD"

Czekamy więc! I przypominamy nasz ostatni wywiad z Reksem a także z Priestem - wchodzącym w skład Boom Bap Army raperem, który pooprowadzał nas po Nowym Jorku w 2016 roku i z którym zasiedliśmy przed kamerą w Central Parku:

REKS - interview - on "The Greatest X", Sean Price, AZ, Jon Connor, Stevie Wonder (Popkiller.pl)

Mike Mass, Beyobe & Priest - interview - on cyphers with Big Daddy Kane, Eminem; Sway (Popkiller.pl)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>