Mata zdradza nazwę swojej wytwórni i skład zarządu

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-10-15 13:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 13)

Po wydaniu ostatniego albumu w SBM Label Mata opublikował singiel "Giewont", który podpisany był na streamingach w rubryce wydawnictwa... ciągiem nut. Teraz poznaliśmy szyld labelu stworzonego przez Matczaka, jak również informację o członku zarządu.

Wieści podał sam Mata, publikując na instastories skan uchwały spółki, której jest jedynym wspólnikiem. Firma nosi nazwę... Muzyka sp. z o.o., a na mocy tej uchwały w skład zarządu powołany został Krzysztof Szczepański - czyli Szczepan z Gombao33. Co ciekawe wytwórnia Muzyka będzie dystrybuowana cyfrowo przez... eMuzykę.

***

Sprawdź też:

Mata rapuje o odejściu z SBM Label i aferze Pandora Gate

Łona x Konieczny x Krupa "TAXI" - 5 wniosków po przejażdżce

Offset wydaje "Set It Off" a my słyszeliśmy je przed premierą! - wrażenia

Tagi: 

Anonim
I kogo to k.rwa obchodzi?????
Zuzia9
Mnie obchodzi. Jestem jego największą fanką. Słucham tej muzyki i lubie czytać. Chciała bym pójść na koncert ale mama muwi, ze tam chodzą nastolatki to ja musze jeszcze piczekac jakies tszy lata. Mata, kocham cie i chce cie pocalowac jeśli mnie nauczysz. I muj brat muwi że też.
huj
XD
wTF
jakoś dziwnie często piszecie o tym paziu
Lopez
Znów o nim piszecie?!
Tylko Grande
no bo pachołek PO opłaca wszystkie media aby o nim pisały i usuwały nieprzychylne artykuły. Powinno być obowiązkowo zaznaczone, że to news SPONSOROWANY. Niesamowite, że wszyscy milczą po ostatnim nachalnym promowaniu przez niego partii!
Mateusz Natali

U nas wszystkie artykuły/newsy, które są wsparte płatną promocją są czytelnie oznaczane, ten do nich nie należy. A o Macie media piszą tyle dlatego, że ludzie chcą o nim czytać i te artykuły zawsze mają duży odzew - to jest np najbardziej czytany news na naszej stronie w ostatnich dniach.

Up
Ludzie ludziom zgotowali ten los. Postaram się od tej pory pomijać takie newsy.
Karol 5
Równie dobrze możecie tutaj promować Tuska, bo to są ci sami ludzie którzy rozwalali nam kraj od dekad. Zobaczcie jakie są powiązania jego ojca i jaki konkursik ostatnio organizował Mata. Za głosowanie na partię do wygrania pójście z nim na studniówkę. To jest wręcz skandaliczne, tu już nie chodzi o muzykę, wy nie macie moralności
Mateusz Natali

Jesteśmy serwisem muzycznym i interesuje nas muzyka, a nie światopogląd artystów ani to na kogo głosują. Na polskiej scenie masz raperów popierających skrajnie różne poglądy, podobnie my piszemy zarówno o tych którzy mają poglądy lewicowe, centrowe czy prawicowe, bo interesuje nas ich muzyka.

Nazwisko
Miej Ty godność człowieka. Rap od debili dla debili
jebac grande
dupa cicho
Ludacris2
Komentarz na poziomie glamrapu, a argumentów brak. Jak to mówią "prawda została ustalona i żadne fakty jej nie zmienią"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>