Taco Hemingway wrócił! Nowe single i preorder płyty "1-800-OŚWIECENIE"

Niektórzy stracili już pewnie nadzieję, że kolejne lato przyniesie ze sobą nowy album Taco Hemingwaya. Raper nie zawodzi jednak fanów, ale zamiast całej płyty publikuje wpierw dwa premierowe utwory. Na nowy studyjny album nie trzeba będzie jednak długo czekać. Preorder albumu “1-800-OŚWIECENIE” jest już dostępny!

“1-800-OŚWIECENIE” zapowiadany jest jako album konceptualny, ale nie w charakterze fabularnym, tak jak było to w przypadku wcześniejszego “Marmuru”. Póki co na platformach streamingowych wylądowały dwa pierwsze utwory z nowej płyty. Maxi-singiel zawiera słodko-gorzkie “Gelato”, a także one take w postaci “Makarena Freestyle”. Oba utwory zostały wyprodukowane przez Rumaka.

Klip do Gelato, autorstwa Igi Lis i Mateusza Dziekońskiego, dostępny jest już na kanale Taco Hemingwaya. Równocześnie z podwójną premierą w serwisach streamingowych na stronie https://1-800-oswiecenie.com wystartował preorder albumu. Płyta ukaże się nakładem 2020 label, a jej premiera zaplanowana jest na piątek 22 września (a więc ostatni dzień kalendarzowego lata).

*** [reklama] Bilety na koncerty Taco Hemingwaya znajdziesz na eBilet.pl ***

Taco Hemingway - Gelato (prod. Rumak)

Tagi: 

Yo
Słaby wałek,dobry teledysk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>