Mata z ekipą Gombao33 jako ostatni headliner Sun Festivalu!

dodano: 2023-07-13 21:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Sun Festival zamyka zestawienie headlinerów mocnym uderzeniem! Do grona tegorocznych artystów dołączają Gombao33 pod dowództwem Maty, na którego ogłoszenie czekało bardzo wielu fanów.

NAJWIĘKSZA EKIPA NA SCENIE

Mata przyzwyczaił swoich fanów do zaskoczeń i nie inaczej jest tym razem. W czasie, gdy wszyscy spodziewali się wyczekiwanego, solowego koncertu ten postanowił, że na największą festiwalową scenę w Polsce zaprosi całe Gombao33. Tym samym w czasie jednego występu w Kołobrzegu wystąpią: Mata, Wyguś, Szczepan i Tadeo. Taki skład to gwarancja pełnego niespodzianek show, które na pewno na długo zostanie w pamięci fanów. Tego wieczoru słońce zaświeci tak jasno, jak nigdy wcześniej.

NAJWIĘKSZA SCENA W POLSCE

Organizatorzy Sun Festival już w czasie pierwszej edycji pokazali, że uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na oprawę na światowym poziomie, a teraz zapowiadają, że poprzeczka zostanie zawieszona jeszcze wyżej. Mowa tu nie tylko o potężnym nagłośnieniu scen, ale też ekranach i wizualizacjach, jakich na polskich festiwalach jeszcze nie widzieliśmy!

NAJWIĘKSZA IMPREZA W ŚRODKU LATA

W ostatni weekend lipca w Kołobrzegu zobaczymy nie tylko topowe postacie polskiej sceny hip-hopowej. Przed nami też ekskluzywne występy jak jedyny przedpremierowy koncert PRO8L3M, jedyny taki koncert tego lata 2115, czy jeden z dwóch festiwalowych koncertów Sobla, a to nie wszystko! W tym roku po raz pierwszy na Sun Festival odbędą się zawody twerkingowe Twerk Queen Of The Sun oraz street art jam Airport Battle Of The Sun. Jeśli dodamy do tego, że jedną ze scen przejmie kolektyw SO HARD i zagrają na niej topowi polscy dje wspierani przez gorących artystów rapowej sceny, wiemy, że czekają na trzy dni wypełnione muzyką i wydarzeniami, które sprawią, że będzie to niezapomniany weekend.

Tegoroczna, druga edycja Sun Festival pełna będzie unikalnych muzycznych wydarzeń. Do line-upu dołączyli też m.in. Oki, Jan-Rapowanie, Kuban, Pezet, Malik Montana, Smolasty, Mr Polska, Reto, Otsochodzi, Young Igi, Guzior, Kizo, Kabe i Miszel, Gibbs i DopeHouse oraz Żabson.

Sun Festival 2023 – BILETY. Gdzie kupić?

Bilety na Sun Festival 2023, dostępne są na stronie
https://bilety.sunfestival.pl/
Do wyboru są karnety 3-dniowe, bilety jednodniowe, rodzinne oraz pakiety VIP, a także warianty z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ bilety cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2023 – najważniejsze informacje:
Miejsce: Kołobrzeg – Nadmorski Park Kultury
Termin: 28-30 lipca 2023
Line-up: https://sunfestival.pl/artists/
Bilety: dostępne na: https://bilety.sunfestival.pl/

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Sun Festivalem

Sun Festival 2022 Official Aftermovie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>