Sun Festival - kolejni headlinerzy i zapowiedź spektakularnego show

wydarzenie
dodano: 2023-05-09 22:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
fot. Young Sandi

Ostatni weekend lipca to prawdziwe święto dla fanów polskiego hip-hopu. Po świetnej pierwszej edycji Sun Festival wraca z imponującym line-upem i scenami na światowym poziomie!

Na tegorocznym Sun Festivalu na scenie pojawią się Oki, Kuban, jedyny taki koncert 2115 czy koncert całego składu Dopehouse z Gibbsem na czele - a to jedynie część obecnych w Kołobrzegu. Pełny line-up znajdziecie w linku.

Artyści wystąpią na scenach wypełnionych trójwymiarowymi obrazami, światłami czy olbrzymimi ekranami, których nie powstydziłyby się festiwale światowej renomy - przyczyni się do tego 20-letnie doświadczenie organizatorów związane z pracą nad odbywającym się w tej samej lokalizacji Sunrise Festivalem. Sun Festival będzie miał miejsce w dniach 28-30 lipca w Nadmorskim Parku Kultury w Kołobrzegu. 

"Ostatni weekend lipca nie jest datą przypadkową. To właśnie środek lata jest czasem idealnym, by wybrać się nad polskie morze, by w jednym z jego najważniejszy kurortów – Kołobrzegu spędzić trzy dni wypełnione najlepszymi koncertami. Tylko tutaj pola namiotowe umiejscowione są 50 metrów od plaży, a namioty w opcjach premium pozwalają na świętowanie festiwalu w naprawdę królewskim stylu. Jeśli do tego dodamy scenę soundsystem, na której zagrają najlepsi polscy dje, rozmaite stoiska partnerów, czy strefę gamingową, mamy gwarancję, że nie wyjeżdżając z Polski, możemy przeżyć najgorętszy weekend tegorocznych wakacji" - zapewniają organizatorzy.

Bilety możecie kupić na stronie bilety.sunfestival.pl. Do wyboru są karnety 3-dniowe, wejściówki jednodniowe, bilety rodzinne czy pakiety VIP. W sprzedaży macie możliwość kupienia pola namiotowego w wersji basic i premium. 

Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądała impreza w zeszłym roku. Widok ze sceny zobaczycie za to na powyższym zdjęciu (autor - Young Sandi).

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Sun Festivalem

Tagi: 

Niedziela
Tyle pieniędzy za zbiorowisko łaków? Taniej już iść do cyrku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>