The Game, Skepta, Quebo, Mata... Sun Festival coraz bliżej!

wydarzenie
dodano: 2022-07-19 22:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Jesteśmy w środku festiwalowego lata, ale przed nami jeszcze dużo atrakcji. W przyszły weekend słońce i dużo muzyki czekają na Was na Sun Festivalu w Kołobrzegu!

Miejsce i organizatorzy znani są już fanom muzyki elektronicznej - to tam swoją 18. edycję miał będzie Sunrise Festival. I w tej samej przestrzeni tydzień później czekają nas rapowe emocje!

Organizatorzy zapewniają, że celują w zrobienie największego festiwalu rapowego w Polsce, a start jest ambitny i z rozmachem - obok plejady polskich gwiazd zaprezentują się też The Game i Skepta. Szczegółowa rozpiska poszczególnych dni i scen wygląda następująco:

Piątek, 29.07:
RED STAGE: Białas, KęKę, Kukon, Malik Montana, Mr. Polska, Pezet, PRO8L3M, Sokół, Tede, The Game
WHITE STAGE: Diho, Jacuś, Kaz Bałagane, Pawbeats, Szpaku, Zdechły Osa
SPACERANGE STAGE: Borixon, Chillwagon, Kizo, Majkel Buszu, Olszakumpel, Qry, Reto, Zetha

Sobota, 30.07:
RED STAGE: Asfalt Showcase, Guzior, Jan-rapowanie, Kabe, Margaret, Mata, O.S.T.R, Paluch, Przyłu, Skepta, Taco Hemingway
WHITE STAGE: Gibbs, Kalush Orchestra, Masny Ben / MGNG, Miszel, Słoń, Szymi Szyms, Trill Pem, Wac Toja
2020 STAGE: CatchUp, Dwa Sławy, Dziarma, Gruby Mielzky, OKI, Otsochodzi, Phunk'ill

Niedziela, 31.07:
RED STAGE: 2115 (Bedoes, White 2115, Blacha, Flexxy, Kuqe), Kinny Zimmer, OIO, Oliwka Brazil, Quebonafide, Smolasty, Sobel, Young Leosia, Żabson
WHITE STAGE: Asthma, Avi x Louis Villain, Bonson, Ero, Małach/Rufuz, Miły ATZ, Sarius, Włodi
NOBOCOTO STAGE: Bambi, Beteo, In Hajs We Trust, Janusz Walczuk, Kacperczyk, NOBOCOTO Showcase, Nypel

Co poza koncertami? Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka SunCity (gdzie dostępne są także namioty vip i premium) będą mieli dostęp do strefy dziennej, w której czekać będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową, w której będą mogli zmierzyć się z topowymi graczami! Pojawi się też streetwearowa strefa mody. Bilety możecie kupić na stronie SunFestivalu, zapowiada się gorąco - wypatrujcie też konkursu na naszym Instagramie, jeśli chcecie mieć szansę na darmowe wejściówki.

Tagi: 

sprite700
zabawne że nołnejmowy festiwal ma o wiele ciekawszych headlinerów niż tegoriczny opener a umówmy się game i skepta to nie są obecnie szczyty popularności. pojechałbym ale cała reszta line upu sprawia że chcę zwymiotować. to mógł być świetny jednodniowy koncert tylko ww.
Anonim
tedego schowajcie tam do szafy bo znowu będzie latał po krzakach i z przyczajki robił zdjęcia the game. Organizatorzy powinni wiedzieć o tym incydencie i zastosować środki ostrożności żeby pdf wstydu nie narobił.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>