Marshmello, Yellow Claw czy Fatboy Slim na 18. Sunrise Festivalu!

wydarzenie
dodano: 2022-07-12 21:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sunrise Festival to jeden z największych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej i święto muzyki elektronicznej, aktywne od 2003 roku. W tym roku 18-tka i organizatorzy obchodzą ją z pompą - w Kołobrzegu pojawi się plejada gwiazd reprezentujących różne odcienie elektroniki, w tym artyści, których słuchacze rapu znają i cenią.

Wielu producentów czy zespołów przecinało się w kawałkach z rapowymi twórcami - by przywołać tylko Davida Guettę, którego "Memories" z Kid Cudim do dziś lata na wielu imprezach, także tych urbanowych. Pojawi się Marshmello, który ma na koncie świeże i nośne bangery z Roddym Ricchem czy Logic'iem, a także Yellow Claw, których holenderski trap słyszeliśmy już skrzyżowany z Juicy J'em czy Waka Flocką - i którzy producencko scrossowali się z Mustardem zapraszając do tego Tygę i Ty Dolla $igna.

Yellow Claw & DJ Mustard - In My Room (feat. Ty Dolla $ign & Tyga) [Official Music Video]

Nie zabraknie legend takich jak Fatboy Slim czy Paul Kalkbrenner, a także świeżych producentów pokroju Tchamiego. W skrócie - w takim przekroju elektroniki także wielu z naszych czytelników na pewno znajdzie coś dla siebie.

Oddajmy jeszcze głos organizatorom:

"Przy budowie scen, infrastruktury, wielu stref i pola namiotowego pracują setki osób. Rozpoczął się montaż scenografii i multimediów, które w tym roku przyćmią wszystko to, co do tej pory zbudowaliśmy. Na Sunrise Festival stanie najprawdopodobniej największy telewizor w Polsce. Red Stage będzie wielkim ekranem o szerokości 60 metrów i wysokości 14 metrów. Black Stage zamieni się w niezwykły okrąg wypełniony techniką, ruchomymi elementami i spektakularną grą świateł. Zwieńczeniem tej sceny będą potężne reflektory, które puszczą w niebo strumień światła na wysokość czterech kilometrów. To sprawi, że imprezę w Kołobrzegu zauważą mieszkańcy miast i wsi oddalonych o dziesiątki, jak nie setki kilometrów. Równie spektakularnie będą wyglądały nasze pozostałe sceny, ale o tym przekonacie się na miejscu."

W dniach 21-24 lipca w Podczelu zagrają m.in. David Guetta, Paul Kalkbrenner, ATB, Eric Prydz, Carl Cox, Alesso, Oliver Heldens, Paul van Dyk, Marshmello, Brennan Heart, Borgore, Martin Solveig, Kolsch, Fatboy Slim, Nicky Romero, Reinier Zonneveld, Yellow Claw, Giuseppe Ottaviani, D-Block & S-Te-Fan, Alok, Modestep, Faithless, Tchami, Aly & Fila, Gareth Emery i Malaa.

W sumie w Kołobrzegu wystąpi około 100 artystów z Polski i zagranicy. Część biletów została już wyprzedana. W całości sprzedano bilety VIP na sobotę, pakiety Suncity VIP oraz pakiety SunCity Premium dla 4 osób. Pozostały ostatnie wejściówki standard na sobotę. To oznacza, że pod względem frekwencji będzie to rekordowa edycja. Bilety można kupić na stronie internetowej: https://bilety.sunrisefestival.pl

Marshmello x Roddy Ricch - Project Dreams (Official Music Video)

David Guetta Feat. Kid Cudi - Memories (Official Video)

Fatboy Slim - Rockafeller Skank [Official Video]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>