The Game, Pezet i Smolasty wystąpią na Sun Festivalu!

Sun Festival 2022 – po chwili ciszy organizatorzy nowego hip-hopowego festiwalu w Kołobrzegu, powracają z ogłoszeniami! Tym razem do line-upu dołączają topowi wykonawcy polscy oraz zagraniczny headliner. Sun Festival 2022 zapowiadany jest przez organizatorów jako "nowy, największy festiwal hip-hopowy w Polsce". Po ogłoszeniu takich artystów jak: Sokół, Tede, O.S.T.R., Kaz Bałagan, Dziarma, Malik Montana, Oliwka Brazil, Sarius, OIO czy Kękę, do składu dołączają kolejni wykonawcy. Kto pojawi się w Kołobrzegu tego lata?

 THE GAME

 SMOLASTY

 PEZET

Czyli legenda Kalifornii, uwielbiana przez polskich słuchaczy oraz dwa pokolenia warszawskiej sceny - Pezet będący świeżo po 20-leciu "Muzyki Klasycznej" oraz będący na fali kolejnych hitów Smolasty.

Sun Festival 2022 – BILETY. Kiedy start sprzedaży?

Bilety na Sun Festival 2022, dostępne są na stronie ebilet.pl, pod tym linkiem: https://bit.ly/3IuzdoT Do wyboru są karnety 3-dniowe, również dostępne w opcji z polem namiotowym. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ wejściówki cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sun Festival 2022 – najważniejsze informacje:
Miejsce: Kołobrzeg - Podczele
Termin: 29-31 lipca 2022
Line-up: https://sunfestival.pl/artists/ Bilety: dostępne na ebilet.pl

90'S
Ja pierdolę "Po ogłoszeniu takich artystów jak: Dziarma, Malik Montana, Oliwka Brazil, OIO, Smolasty po jakiego H tam jechać miasto Kołobrzeg jest ładnym miastem ale żeby zapraszać takie "gwiazdy" gruba przesada ale to jest oczywiście moje zdanie i H wam do tego dzieci pokolenia XZY.
Aha
Ciekawe jakie jest prawdopodobieństwo, że The Game nie odwoła koncertu na ostatnią chwilę. Bo w tym jest mistrzem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>