Malik Montana i Fivio Foreign z wyczekiwanym wspólnym klipem

Malik Montana x Fivio Foreign

Dzisiaj swoją premierę ma album "Adwokat Diabła" od Malika Montany, poza albumem dostępnym w serwisach streamingowych na kanale GM2LTV pojawił się kolejny klip.

"Ay Lala" to czwarty singiel promujący nowe wydawnictwo rapera. Gościnną zwrotkę w numerze położył Fivio Foreign.

Przy okazji przypominamy, że jeszcze do 15.03. trwają głosowania do tegorocznych Popkillerów. Głosowanie znajdziecie pod teledyskiem.


Głosy oddawać możesz w poniższej ankiecie, czas jest do 15.03. do 23:59.

Malik montana
Człowieku w co ty się odjebałeś ?
15Rachel
Malik słaba zwrotka.
Front door kicker
Yebać fivio za tą błazenadę, nie odpale już nigdy ani jednej nuty. Przykre że pop smoke nie żyje a fivio żyje i świruje pawiana.
Killuminati
Sitek z Buszem, Białas, a teraz on... Sprawdziłem ich z ciekawości(najnowsze nuty), chciałem zobaczyć jak daleko tym razem posunęli się z "inspiracją", nie zawiodłem się, a najlepsze jest to, że nie wiem czy kopiowali patenty tego samego kawałka zza oceanu czy kopiowali go, ale na zasadzie "Malik od Białasa, Białas od S&B, S&B from other US RAPPERS...". Śmieszne i żałosne zarazem jak mało wysiłku trzeba włożyć dzisiaj żeby zostać raperem, plecy robią dużo, a i jakiś ghost writer pomoże jeśli nie umiesz pisać nawet, możesz pisać nie techniczne bzdury dzisiaj i też zostać dukaczem. A co do klipu(ów)? Gesty mówią same za siebie, każdy z w.w. i reszta są na diabelskiej smyczy. Redakcja pewnie usunie ten komentarz...
Sss
W punkt stary ten sitek z buszem to porażka totalna łącznie z wizerunkowa białas to w ogóle nie wiem co pierdoli po tylu latach a ten Malik zrobił karierę tylko przez hajs bo tu o dobrych rymach nie ma mowy islamista szcza na tych chrześcijańskich sluchaczy
Elorap
Piosenka o tym jak jednemu panu podoba sie kielbaska drugiego pana
Patryk L.
Ludzie i wy coś mówicie o Grande Connection, jak to co on pisze na kolanie przy tych gniotach to majstersztyk. Jeszcze do takiej błazenady zaprasza zagranicznych gości WTF. Oczywiście za $, bo tam nie czuć żadnej pasji. Przecież ten tekst podchodzi pod żenadę roku.
Big O
Co do samego Malika nic do niego nie mam to że jest pochodzenia afgańskiego i że zarabia sobie około 30 tyś miesięczne to koło h#ja mi to lata ale nie o tym tylko o nowym albumie jego jak napisałem tak postąpiłem przesluchałem jego album i jego EPkę z tamtego roku wystarczyło mi raz przesłuchać ten album i EPkę aby stwierdzić że to nie jest dla mnie klimat po 1 bity = 2 i to z minusem niech młodzi ludzie uważają to za rap dla mnie to nie jest rapem co do gości tylko Pezet według mnie wypadł średnio co do kawałków z tych 38 wybrałem tylko 5 ze względu na gości których szanuję i lubię tylko Pezet wypadł mi tutaj bardzo średnio wręcz słabiutko ale ze względu na starsze produkcje wybrałem jeden z tych pięciu kawałków bo mogło być tylko cztery a jest pięć a więc moja osobista ocena za ten album w skali od 1-10 pełna 1 i tu chodzi wyłącznie o bity i o flow samego Malika ale to moje osobiste zdanie a co do samego autora tego newsa jak i do B.Skolasińskiego jak wam nie pasują moje komentarze na dany news to już wasz problem ja piszę tylko swój komentarz i jak go odbieram tyle w temacie pozdrawiam braci Natalii i P. Niedzielana.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>