Peja wraca z klasycznym singlem na bicie Magiery - "Azarenka"

dodano: 2023-02-17 15:50 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 1)
peja

Po przerwie wydawniczej trwającej ubiegły rok Peja wypuścił nowy numer "Azarenka" na bicie Magiery. Raper nie gryzie się w język i wspomina m.in. Jimka czy galę Popkillerów.

W 2022 roku Peja został wyróżniony na gali Popkillery statuetką w specjalnej kategorii "Fair Play" przyznaną za aktywność społeczną i wykorzystywanie swoich zasięgów i popularności dla szczytnych celów. W najnowszym utworze nawija: "Chcieli wręczyć Popkillera za bycie fajnym typem, daliby za wszystko, byle nie za muzykę". Przy okazji przypomnimy, że głosowania do tegorocznych Popkillerów wystartowały właśnie dzisiaj.

Peja odniósł się także do Jimka, który organizuje cykl koncertów "Historia polskiego hip-hopu". Podczas koncertu na Bemowie został wykonany utwór "Głucha Noc", jednak na scenie nie było poznańskiego rapera - instrumentalną wersję zagrała orkiestra. Tego samego wieczoru wystąpili m.in. Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3, Fenomen, Grammatik czy Tede. "Ja o nic nie prosiłem, ale warto spytać, po co wygłupiać się jak Jimek na Bemowie z "Głuchą nocą?" - rapuje Peja.

Peja/Slums Attack - Azarenka (prod. Magiera)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>