Kim jest Skinny Flex - sylwetka gościa na albumie Malika Montany

Malik Montana co kilka dni ogłasza nowych zagranicznych gości którzy obecni będą na najnowszym albumie szefa GM2L "Adwokat Diabła". Odsłonięci dotychczas zostali Fivio Foreign, NLE Choppa oraz reprezentujący polską scenę Quebonafide. Do tego grona dołączył Skinny Flex. 

Osobom nie śledzącym mocniej europejskich scen ta ksywa może nic nie mówić - bez problemu, piszę tego newsa aby przybliżyć Wam jego sylwetkę! 

Skinny Flex to pochodzący z Maroka hiszpański raper z Barcelony. Zyskał szerszą rozpoznawalność dzięki TikTokowi, gdzie jego singiel "Jordan Manchas" z udziałem jednego z "ojców" drillu w Hiszpanii Elpatron970 stał się jednym z virali. Był wówczas w trendzie na TikToku, który dotyczył zestawień dotyczących drillu w Europie.

Jako osoba która spędziła część swojego życia właśnie w Hiszpanii, śledząc tamtejszą scenę na bieżąco, jestem w stanie stwierdzić, że Skinny Flex, to jeden z tych raperów którzy lada moment będą popularni na skalę europejską niczym Morad aktualnie. Charyzma, świetne(!) produkcje, a także umiejętność wbicia się w lukę której brakowało na hiszpańskiej scenie - wróżę sukces!

Flex znany jest ze swojej bezkompromisowości w brzmieniu, a także z brutalnych niekiedy tekstów. Łączenie dużej ilości sylab w utworach przesiąkniętych do szpiku agresywnymi drillowymi produkcjami dało hiszpańskiemu raperowi sporą dozę sympatii u wielbicieli iberyjskiego drillu.

Popularność muzyki Flexa na scenie muzycznej nieustannie rośnie, a dowodem na to jest fakt, że raper zapraszany jest na albumy uznanych artystów na scenie europejskiej oraz tych o statusie międzynarodowym. Kilka tygodni temu ugościł na albumie francuskiego rapera Alonzo, a wcześniej na projekcie jednego z najpopularniejszych argentyńskich raperów Lucho SSJ oraz na albumie dominikańskiego trapera Chucky73.

Poniżej linki do moim zdaniem najciekawszych utworów od nowego gościa Malika Montany.

Swoją drogą - przypominamy, że wystartowało dziś głosowanie do Popkillerów 2023, możecie już głosować na większość kategorii zagranicznych!

Front door kicker
Hiszpania to powinni jakiś latino coś tam grać a nie drill z uk skopiowany 1:1 jak w polsce. Nie wiedziałem że tam też takie złodziejaszki. xd NY drill to chociaż nawijają inaczej niż w UK i producenci próbują coś dołożyć od siebie żeby to nie brzmiało tak samo, a nawet jeśli to oni mają prawo to trochę skopiować bo UK drill się wywodzi z drillu z Chicago i to nie tylko tekstowo, brzmieniowo ich stworzył bardziej DJ L a nie Young Chop ale jednak. Podsumowując czym tu się jarać jak to taki sam marniak i kseroboj jak malik tylko że z hiszpani xd.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>