Dr. Dre wysyła pozew o polityczne wykorzystanie "'Still D.R.E."

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-01-15 12:30 przez: Michael Moch (komentarze: 1)

Dr. Dre ostro zaatakował reprezentantkę Partii Republikańskiej Marjorie Taylor Greene, grożąc jej pozwem sądowym za wykorzystywanie jego muzyki "do promowania jej dzielącego i nienawistnego programu politycznego".

Prawnik Dre, Howard King, wysłał list do Greene, w którym napisał, że "Pan Young [Dre] nie udzielił i nigdy oraz nie udzieli Pani pozwolenia na nadawanie lub rozpowszechnianie jakiejkolwiek jego muzyki".

Taylor Greene zamieściła filmik używając piosenki Dre, "Still D.R.E." jako podkładu muzycznego.

King wystosował również list z żądaniem do Twittera, prosząc firmę o zablokowanie jej postu. Ze swojej strony, Twitter nie tylko zablokował post ale także zablokował jej konto na Twitterze.

Prawnik King skrytykował też w paru zdaniach kontrowersyjną republikańską kongresmenkę: "Masz przelotne znajomość prawa naszego kraju. Możliwe jednak, że prawa rządzące własnością intelektualną są dla ciebie zbyt tajemnicze i niewystarczająco populistyczne, byś poświęciła im dużo czasu. Piszemy, ponieważ uważamy, że rzeczywisty prawodawca powinien tworzyć prawa, a nie je łamać, zwłaszcza te, które zostały zawarte w konstytucji przez ojców założycieli".

Prawnik Dre zażądał, aby Green zaprzestał używania muzyki Dre i wyznaczył termin ... "proszę o dostarczenie mi pisemnego potwierdzenia, że spełniłaś te żądania przed 11 stycznia 2023 roku do godziny 17:00 EST".

A my przypomnijmy ten ponadczasowy singiel w oryginalnej wersji:

Dr. Dre ft. Snoop Dogg - Still D.R.E. (Official Video)

Tagi: 

One
Ile nowych reklam się pojawiło w trakcie czytania newsa. Nie ma to jak gazetka dyskontu spozywczego netto do czytania pomiędzy wierszami o rapie dr dre. Dzięki, admin możesz ni publikować ale ten portal coraz mniej jest czytelny.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>