50 Cent i Eminem pracują nad serialem "8 Mila"!

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2023-01-12 08:00 przez: Michael Moch (komentarze: 3)

50 Cent oraz Eminem pracują razem nad stworzeniem programu telewizyjnego opartego na pół-autobiograficznym filmie ''8 Mila''!

"Sprowadzę jego 8 Milę do telewizji" - powiedział 50 Cent w wywiadzie dla Big Boy TV w programie Big Boy's Neighborhood.

"Jesteśmy w ruchu, pracujemy intensywnie. To nowoczesna wersja" - powiedział 50 - "Pomyślcie o Fresh Prince of Bel-Air. Nowa wersja The Fresh Prince of Bel-Air. Chcę być w stanie pokazać i zaoferować dużo więcej szczegółów'' - dodaje raper.

50 Cent w kultowym podcaście powiedział również, że miał on zapytanie odnośnie wystąpienia podczas Mistrzostw Świata w Katarze. "Mieli na to budżet 9 milionów dolarów", zaoferowano mi 1 milion dolarów, jeśli mógłbym również jakoś zaangażować Eminema. "Mówię tylko, że jeśli zrobiłbym to, byłoby to największe wydarzenie sportowe na żywo na świecie". Jednak Eminem odrzucił tę ofertę.

Niedziela
Nowa wersja The Fresh Prince of Bel-Air to tragedia, nie ma w ogóle klimatu starego serialu. Mam nadzieję, że Fifty i Em nie pójdą tą drogą.
Masakra
W końcu coś o rapie nawet jeśli nie jest o rapie najważniejsze, że nie jest o trapie
90'S
O nowej wersji serialu The Fresh Prince of Bel-Air teraz się dowiaduje muszę to sprawdzić ale na bank pierwszej wersji nie pokona, pierwsza była grana w latach 90 to był dobry klimat na tego serialu ale wracając do 8 Mili film zajebisty soundtrack zajebisty oby serial nie poszedł w tą stronę co nowe Bay Air, czyżby 50 nie miał już takiego fejmu jak kiedyś na pewno tak jest dlatego chwyta się wszystkiego żeby wyciągnąć z tego troszkę hajsu bo nowej płyty jak nie ma tak nie ma na horyzoncie chociaż nie wiem czy teraz 50 nagrałby tak zajebistą płytę jak debiut wątpię w to on już ma najlepsze czasy za sobą tak jak Em ma już dlatego nagrywanie tego serialu na podstawie filmu czy ma sens czas pokaże.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>