50 Cent: "Eminem fatalnie wspominał kręcenie 8 Mili"

dodano: 2021-09-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

8 Mila okazała się ogromnym sukcesem, powodując też wysyp popularności bitew freestyle'owych - ciężko przewidzieć czy WBW 2004 odbiłoby się aż takim echem, gdyby nie porywająca historia freestyle'owca, który na scenie pokonuje swoich życiowych rywali. Jednak później Eminem nie poszedł za ciosem i nie rozwinął kariery kinowej. Światło rzuca na to 50 Cent.

Fifty był gościem programu Jimmy'ego Kimmela, gdzie opowiedział m.in. o tej kwestii: "Myślę, że miał okropne doświadczenia z 8 Milą, bo nie chciał wracać do kręcenia nigdy więcej. Był moment, gdy Hollywood oferowało mi rzeczy za dorwanie go. A jego agent mówił 'Jest ok, dajcie to 50'emu'. Dostawał oferty za 8 milionów dolarów, zerkał i odwracał głowę. Nie robiło to na nim wrażenia, chciał tylko nagrywać muzykę".

50 Cent opowiedział też o tym, jak próbował powstrzymać Snoop Dogga od palenia zioła na planie "Black Mafia Family": "Nie da się go powstrzymać. Poszedłem do niego i prosiłem, by wyluzował, a on na to 'Spadaj stąd, to jest legalne!". Obruszył się mocno o same pytania czy może skończyć palić i pytał czy chcę zepsuć mu dzień".

Całą rozmowę obejrzycie poniżej, wątek Eminema pojawia się w 8:10.

Curtis ’50 Cent’ Jackson on Working with Eminem & Nicki Minaj’s Cousin’s Friend’s Swollen Balls

FRU
Plażowy haj z Matthew i Snoopem polecam obejrzeć. A z 50 Centem Skok Stulecia. A teraz to co jest naprawdę ważne i w sumie nie wiem czemu jeszcze o tym nie napisaliście? Sentino kupił kajdan za 50 tysiecy. Popkiller - Konkretnie o muzyce.
Snoop
Powstrzymać Snoop od palenia hahahaha. 50 cent bez jaj, to nierealne. A co do Eminema, moim zdaniem zwykły produkt do marketingu. Słaby rap, dobre promo. Oczywiście jak ktoś uważa, że jest dobry to spoko. Nie krytykuje gustów jego fanów.
s.
Ze co eminem... hahaha... bez urazy ale żeś kurwa polecioł... Co do filmów to może faktycznie Marszalowi się granie nie spodobało, gość jest od nagrywania muzyki, nie filmów.
Twój Boss szmato
Chciał bym wiedzieć co dla ciebie jest dobrym rapem w takim razie
immortal technique
Eminem słabym raperem. To w takim razie kazdy jest slaby. To typ, ktoremu nalezy sie miano GOATa, nawet jesli ktos go nie slucha. W Polsce nikt nie ma nawet 1% tych skilli
Ruspect
Bo jest ten białas słaby taka prawda
90'S
Sam jesteś słaby taka prawda, czego tak piszesz że Em jest słaby znam wielu białych mc's nie tylko Eminema i nie uważam go za słabego ale to jest twoja opinia
Karw
Zamknij ryja Eminem jest najlepszym raperem
See Stars
Eminem słabym raperem?? Z amerykańskiego rapu słucham tylko jego. I nie mówię tu o utworach komercyjnych. Dla mnie jest najlepszy. Poza tym słucham mocnego rocka. Pozdrawiam.
Usługi
Jak ty słuchasz to jest dobrym xD Jakiego tego mocnego rocka słuchasz?
Anonim
Ta ja i kilka miliardów innych na świecie. Ale nie bo jakiś no name z neta powiedział że jest inaczej to napewo tak jest błahahaha
See Stars
Eminem słabym raperem?? Dla mnie jest najlepszy. Z amerykańskiego rapu słucham tylko jego, poza tym mocnego rocka. Pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>