Ten Typ Mes odpowiada na oświadczenie Alkopoligamii

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-27 17:30 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 6)
ten typ mes

Pisaliśmy o oświadczeniu jakie wystosowała Alkopoligamia na zarzuty Mesa zawarte w singlu i publicznych wypowiedziach. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź rapera do swojej byłej wytwórni.

Na Instastories rapera pojawiło się krótkie oświadczenie będące odpowiedzią na słowa Alkopoligamii. Między raperem, a wytwórnią od kilku dni trwa publiczny konflikt, w którym Mes zarzuca Witkowi Michalakowi oraz Łukaszowi Stasiakowi wyrzucenie go z wytwórni, którą wraz z nimi zakładał.

W poście Mesa możemy przeczytać:

"Droga "Alkopoligamio":))
Padło publicznie, że żadnego dalszego "blokowania" nie będzie, więc niech nie będzie. Padło, że nie ma Alkopoligamii bez Mesa, więc niech nie ma. Widzę, że prawnik zaprzęgnięty w wir polszczyzny, bo 8 lat pisałem całe copy tej firmy i wiem, że żaden z was tak nie klei przecinków. Zatem i moi prawnicy czekają. Frajerski patent na "donos zanim coś wydam" spalił wam wiele mostów. Różnice róznicami, ale jakbym ja dzwonił gdzieś do waszego praco - ehm - dowacy i was OCENIAŁ? A dzwoniliście, najpierw michalak do jednego labelu, potem stasiak z autorskimi przemyśleniami do drugiego. To jak wam schłodziło moszny, gdy zobaczyliście, że zrobiłem to sam, a ludzie mnie zrozumieli - bezcenne. Ciekawe czy kiedyś zdołacie wrócić z bagna, w które ochoczo za rączkę wbiegliście. Żartuję, wcale mnie to nie ciekawi. Podpisy. Now."

Poniżej screen wpisu Mesa.

Galeria

Gal Anonim
:popcorn:
Anonim
Beka z raperzyn co się poszarpali pewnie o 1000 zł
Szat
Trzeciego wymiaru to Ty w to nie mieszaj, ok?
Sean Price
Co za klaun. W sobie problemu nie widzi
Elodero
Oni bez tego typa zginął
Morawiecki kłamca
Mes to i tak patus ćpun i ignorant wiec sie nie dziwie ze go wyrzucili .Jego droga to droga w dol juz od dawna

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>