Ten Typ Mes poza Alkopoligamią - mocny singiel "Ten Typ '22"

Na swoje 40 urodziny Mes wrzucił nowy singiel na własnym kanale - utwór po pierwsze nawiązuje do debiutu u Reda z numerem "Ten Typ" 20 lat temu, a po drugie... opowiada o trzęsieniu ziemi w karierze warszawskiego rapera.

"Tu nie ma miłości jak Mes i Alkopoli,
Witek mnie zwolnił? Trochę boli.
Stasiak przyklasnął, wszak było nas trzech,
korporacje robią chłopakom z mózgów mech.
Alko bez Mesa - jak to obronić?
Tribute dla Pjusa, do mnie nikt nie zadzwonił" - można usłyszeć w utworze.

Teledysk także nawiązuje do numeru "Ten Typ" z 2002 roku - Mes zdradzał w social-mediach, że ma tu na sobie ten sam ortalion co wówczas.

Ten Typ Mes - Ten Typ `22 (prod. by Kuba Więcek)

Zastanawiam sie
Troche to przykre... Zaczynali rwzem a tu wykolegowali Mesa ktory jest filarem wytworni. Nawet nie potrafię powiedziec kto tam jest jesscze w tej alkopoligami. Powodzenia Mesie na swoim, jestes jedynym w pl ktorego albumy kupuje w preorderze.
Masakra
Wyrzucenie z wytwórni jedynego typa, który tam wydawał. Jaki cel był tej czynności? Kradzież katalogu czy jak?
yunior01
Dokładnie, cytując Jasia: "gdzie sens , gdzie logika?"
Eastzzz
Bardziej to śmieszy, robili się na jedną wielką rodzine i w sumie skończyli jak rodzina, kłócąc się o spadek.
one
Za ten wers na końcu to skreślam typa. Przegiecie paly mocne, jest kiepem, numer slaby.
Jamtog
Czekamy na odpowiedź dwójki. Widać że coś tam się działo nie tak. Generalnie alko to ten typ. Stasiak to beztalencie i ogólnie Mes legitymizował słabszych artystów bez sensu. On jest topką i trzymam kciuki żeby jeszcze nagrał dobre rzeczy. Ale ze % z książki mesa miał witek to już śmiech. Przecież to inne wydawnictwo. Nie mają wstydu generalnie witek i stasiak. To niech podziela katalog na 3 i już. Wszystkie płyty mesa na mesa a reszta na tamta dwójkę.
immortal technique
Mes zrobił gigantyczny regres, kawałek nagrany 20 lat temu a znacznie lepszy i technicznie i pod względem charyzmy. Odwaliło typowi i tyle, nie doszukiwałbym się problemów w innych bo widać, że co z nim jest nie tak. Do tego sam wyrzucał z wytwórni ludzi, którzy się nie opłacali
Emperor
Mes to jest ścisły top jeśli nie numer jeden w Polsce gdy chodzi o technikę i flow. Żadnego regresu nie ma. Co do wytwórni - ty byś trzymał ludzi, którzy nie rokują? Nie nagrywają? To jest biznes a biznes ma być rentowny. Ma się opłacać.
immortal technique
Właśnie widzę po tym numerze jaki to jest top. Regres totalny, o czym ty człowieku piszesz, w tym numerze nie ma praktycznie żadnej techniki. Poza tym jesli on wyrzucał ludzi, którzy nie byli rentowni, to niech się nie dziwi, że teraz jego wyrzucili jak przestał się opłacać
asteras
Mes topka. Ale już przesadza z antychrześcijańskimi wersami. Nie każdy chce o tym słuchać w kółko.
MKrj
Może skrzywdzony przez księdza i tak to wyrzuca z siebie...
Gal Anonim
Co innego krytyka w słysznych sprawach, a co innego płytkie bluźnienie. Okay, ja wiem, nawiązał do świąt, powiedział, że nie ilość, ale jakoś fanów ma sens, wiedział też, że pewnych ludzi to striggeruje, co tylko z jego perspektywy i wizerunku jest na plus... No taki śmiech i sarkazm przez łzy mam wrażenie.
Anonim
Mes ten typ, to autentyk
Jedyny
Jedyny raper którego nigdy nie trawiłem i nie mogłem polubić. Dla mnie raperskie dno

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>