LeBron James stworzy serial dokumentalny o życiu Nipsey Hussle'a

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-24 11:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Marathon Films wspólnie z LeBronem Jamesem i Maverickiem Carterem jako Makes Spring Hall produkują serial dokumentalny o życiu Nipsey Hussle'a. Dziedzictwo Nipseya to znacznie więcej niż muzyka - zdefiniował on aktywizm oraz dbał o to, żeby nigdy nie zapomnieć, skąd się pochodzi.

"To zaszczyt podzielić się tą legendarną historią ze światem" - ogłaszają swój nadchodzący serial dokumentalny o życiu zmarłego tragicznie rapera z Los Angeles z Kalifornii. 

Ermias Joseph Asghedom bo tak właściwie nazywał się Nipsey Hu$$le zmarł 31 marca 2019 roku postrzelony przed swoim sklepem Marathon Clothing w Los Angeles.

Serial ten zawiera nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe i wywiady z ponad 50 osobami, w tym: Lauren London (niegdyś partnerka Lil Wayne'a a potem partnerka oraz mama dwójki dzieci z Nipsey Hussle), Snoop Doggiem, Kendrickiem Lamarem, Diddy i innymi jego współpracownikami.

Jak wspomina Marathon Films serial ten bedzie w szczgólności na temat daru jaki otrzymał Nipsey Hussle jeśli chodzi o muzykę rap, o wdzięczności dla swojej społeczności, podnoszeniu ludzi na duchu, wsparciu, inspiracji innych oraz miłości. 

Póki co data premiery oraz dystrybucja nie jest jeszcze znana, wiemy jednak, że na pewno warto czekać na ten serial.

Maraton trwa i bedzię trwał nadal... 

Nipsey Hussle - Victory Lap feat. Stacy Barthe [Official Video]

Ghostface
Oby Lebeon lepiej kręcił filmy niż wygrywał finały.
Miami stick drill
Rip Nipsey rip Drakeo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>