Lebron James

Lebron James

kategorie: USA, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-12-24 11:00 przez: Michael Moch (komentarze: 2)

Marathon Films wspólnie z LeBronem Jamesem i Maverickiem Carterem jako Makes Spring Hall produkują serial dokumentalny o życiu Nipsey Hussle'a. Dziedzictwo Nipseya to znacznie więcej niż muzyka - zdefiniował on aktywizm oraz dbał o to, żeby nigdy nie zapomnieć, skąd się pochodzi.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-08-07 12:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Nie milkną echa starcia Verzuz, w którym "walkę dyskografii" urządzili The LOX i Diplomats. Swoimi wrażeniami dzielił się także LeBron James.

video
kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Ot tak, Sport
dodano: 2020-12-25 20:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 2)

W nocy z wtorku na środę ruszył nowy sezon NBA, a dzisiaj w nocy na parkiet wejdą po raz drugi LeBron James i Kevin Durant. Świeżo upieczeni mistrzowie NBA, Los Angeles Lakers dowodzeni przez właśnie LeBrona, zmierzą się z Dallas Mavericks, a Brooklyn Nets wracającego po półtorarocznej przerwie i rehabilitacji Kevina Duranta staną twarzą w twarz z bostońskimi Celtics.

Z tej okazji warto przypomnieć ciekawy wątek związany z oboma koszykarzami, o którym dokładniej wspomnieliśmy w 2 odcinku Magazynu Popkillera - ich wspólny rapowy kawałek "It Ain't Easy", który parę lat temu wyciekł do Sieci. Jak gwiazdy NBA dały radę przed mikrofonem?