Alberto po filmie z Maciasem: "Będziesz dojechany za te słowa!"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-12-11 22:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 3)
alberto macias

Alberto przegrał na ostatniej gali High League z Paweł Tyburskim - na przegraną podopiecznego Malika zareagował w bardzo wymowny sposób Macias, który wdał się w ostrą wymianę zdań z Alberto i Josefem Bratanem przed niedawną walką z drugim z nich. 

Na Instastories Alberto udostępnił filmik, na którym Macias z White Widow krzyczy "Alberto ty k**wo ciągnij mi ku**sa". Alberto odniósł się do tych słów pisząc:

"... Ale teraz za te słowa będziesz dojechany szmaciarzu. Zrobię to honorowo i zasadami tak jak zawsze...! żebyś później nie pi**dolił farmazonów. @youngmaciasww nie będę wyjaśniał tego teraz w internecie, załatwmy to tak jak trzeba. Bądź gotowy i nie mieszaj w to innych osób bo ode mnie pójdzie cała armia jak będzie trzeba"

Macias na tę chwilę nie odniósł się jeszcze do słów Alberto - na jego story znajdziemy za to fragment walki Alberto z Tyburskim z opisem "Ojejku ktoś w czapę dostał".

Na dole screen z wpisem Alberto (usuniętym już, nie wiemy czy przez członka GM2L czy przez Instagram), a tutaj przypominamy wcześniejsze spięcia między raperami:

Alberto i Macias w ostrym spięciu na konferencji High League

Macias nazwany rasistą, Alberto zbanowany - gorąco przed High League

Galeria

Masakra
Czy to jest teraz hip-hop? Oni nawet się nie potrafią inteligentnie pociągnąć. Takie słowa jak Maciasa z Klanu padały w pierwszej klasie szkoły podstawowej natomiast w drugiej już nie wypadało bo człowiek choć jeszcze nawet nie nastoletni to już rozumiał, że bardziej górnolotnie brzmiał tekst typu "twoja s. pierze w rzece". Serio nie miał chłopak punktu zaczepienia. Tego drugiego to wyjaśnia sztywniutka postawa, której wyjaśnianie pozostawiam Grande Connection. Po prostu samo sformułowanie czy to pierwszego czy ostatniego zdania jego wypowiedzi jest najbardziej krytycznym autodissem jaki mógł dostać. Życzę powodzonka obu panom oraz żeby wreszcie ktoś im uświadomił jak bardzo potrzebują detoxu.
ToJa
W końcu coś o prawdziwym rapie..
Ziomekk
Wychodzę stąd. Elo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>