Macias po walce trafił do szpitala... i z niego uciekł

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Sport
dodano: 2022-09-18 14:50 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Kilkudniowe tarcia między raperami i ich obozami zakończyły się wczoraj w oktagonie, gdzie Josef Bratan znokautował Maciasa. Jak się okazuje członek White Widow trafił po walce do szpitala, jednak zdecydował go opuścić.

"Nie chce mi się dwie godziny czekać na wyniki tomografu. Uważam, że nic mi nie jest, a jak coś jest to trudno. Przejmuję się swoim zdrowiem, ale raczej wszystko jest ok" - tłumaczył raper, który postanowił wrócić na teren gali, gdzie udzielił wywiadu na ściance.

Od razu po walce na ring wszedł Malik Montana, który zaapelował do obu raperów o pogodzenie. Jednak Macias uważa, że temat nie jest jeszcze do końca zamknięty. "Konflikt z Josefem Bratanem jest niewyjaśniony, ale dostałem w p*zdę, więc nie będę się tutaj szarpał ani zgrywał kozaka. Nie wiem, coś się może stanie albo nie, zobaczymy. Padły takie słowa, których się w klatce nie wyjaśnia" - powiedział członek White Widow.

MACIAS WHITE WIDOW PO WALCE UCIEKŁ ZE SZPITALA. NAGLE BOMBA PRZERYWA WYWIAD

Big O
Zamiast pisać o takich bredniach jak te może coś wartościowego newsa według mnie napisać albo wspomnieć o nagłej śmierci Ramsey'a Lewisa który odszedł 12 września 2022 w wieku 87 lat Rest In Peace.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>