Nas mówi o albumie z DJ'em Premierem i żartach z Jayem-Z o beefie

"King's Disease III" Nasa to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier tego roku. Na swoim nowym collabo z Hit-Boy'em, raper znów odniósł się do tematu wspólnej płyty z DJ'em Premierem, a także dawnego beefu z Jay'em-Z.

W kawałku "30" członek The Firm mówi o tym, że projekt z Preemo rzeczywiście kiedyś może ujrzeć światło dzienne: "Doesn’t matter this is sheer relief, I feel the breeze this is/ Superhero material, rap star status/ Premier album still might happen".

Nas i Preemo ostatnio współpracowali w kawałku "Beat Breaks", który znalazł się na epce legendarnego producenta zatytułowanej "Hip Hop 50: Vol. 1".

Inną ciekawostką, jakiej można dowiedzieć się z nowego albumu Nasa, jest to, że dziś, ponad 20 lat po legendarnym beefie z Jay'em-Z obydwaj raperzy potrafią żartować z tej sytuacji. "No beef or rivals, they playing ‘Ether’ on TIDAL / Brothers can do anything when they decide to / In a Range Rover, dissecting bars from ‘Takeover’ / Sometimes I text Hova like, ‘N-gga, this ain’t over,’ laughing," - nawija Nasir w kawałku "Thun".Na początku lat 2000. beef między Nasem a Jiggą rozpalał fanów hip-hopu na całym świecie. To jego rezultatem są takie kawałki jak "Takeover" i "Supa Ugly" Jay'a czy "Ether" i "Last Real Ni**a Alive" Nasa. Jednak ten konflikt to na szczęście pieśń przeszłości. Obydwaj raperzy współpracują ze sobą od lat. Ostatnio można było ich usłyszeć na płycie DJ'a Khaleda "KHALED KHALED" w utworze "Sorry Not Sorry".

Raport dotyczący piątkowych premier, w tym "King's Disease III" przeczytacie tutaj.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>