White Widow zapowiada album - singiel, preorder i goście "Parę głów dalej"

Po ogromnym sukcesie debiutanckiej płyty, White Widow w składzie Kosior, Bary, Chłopiec oraz Macias, wracają do fanów z długo wyczekiwanym drugim albumem grupy pod tytułem "Parę głów dalej". Na albumie usłyszymy również gościnki Rusiny, Vkiego, Pako, Astrogrxala, 49YB oraz ekipy Gugu Gang.

Preorder wystartował dzisiaj o godzinie 15:00 na stronie pareglowdalej.pl i w skład zestawów wchodzić będzie talia kart, sygnowany żeton czy zestaw wlepek. Ponadto w zestawach znalazły się również specjalnie zaprojektowane ubrania merchowe, w tym bluza, t-shirt oraz charakterystyczna dla White Widow bandana. Zestawy zawierają gadżety, których nigdy nie będzie można kupić poza wydaniami preorderowymi. Wraz ze startem preorderu wyszedł również kolejny singiel promujący to wydawnictwo, "Błąd w symulacji" Sam teledysk zrealizowany został przez AKTV13.

WHITE WIDOW FEAT. PAKO - BŁĄD W SYMULACJI (PROD. BAHSICK) [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

Tagi: 

japierdole
Co to jest? Kiedy coś o rapie?
Anonim
Coś o rapie tutaj piszą ale w większości jest to co tutaj prezentują zgadzam się z tym co to jest! to nawet koło rapu nie było ale mamy dzisiaj takie czasy gdy takich p.dałów się promuje a pseudo znawcy uważają to za rap dobrze że jest jeszcze prawdziwy rap ja go słucham i znam na co dzień propozycja jest taka żeby była odrębna taka strona czy coś w tym stylu żeby na jednej dawać newsy z rapu a z drugiej strony pop który pseudo znawcy uznają to za hip hop
Masakra
Żeton? Powinien być talon haha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>