Wu-Tang, Mobb Deep, M.O.P... Esencjonalny tribute dla Loud Records

To się nazywa piękny hip-hopowy hołd. Na gali BET Hip-Hop Awards świętowane było także 30-lecie kultowej wytwórni Loud Records. Z tej okazji zobaczyliśmy 11-minutowy medley klasycznych hitów z jej repertuaru - co tam się działo!

Szybki i gęsty przekrój nie dał szans ani na chwilę się znudzić, a klasyk gonił klasyk. Od "Shook Ones pt. 2" zagranego przez Havoca i Joeya Bada$$a (rapującego zwrotkę Prodigy'ego), przez "Stay Fly" Three 6 Mafii czy "Ante Up" M.O.P., aż po finał z udziałem Wu-Tangu. Piękny flashback i dobitne ukazanie dorobku Loud. Mimo że nagrody dotyczyły przede wszystkim aktualnej muzyki to elementem, który najbardziej zapadł mi w pamięć z całej ceremonii (oglądanej na żywo w środku nocy) był z pewnością ten występ. Sprawdźcie sami. Oprócz wymienionych wyżej osób na scenie pojawili się też Fat Joe, Remy Ma, Lil Kim, David Banner, Lil Flip, Dead Prez i Project Pat.

A o wynikach BET Hip-Hop Awards 2022 pisaliśmy tutaj.

Fat Joe, Wu-Tang Clan & More Shook Us WIth Their Legendary Performance | HIp Hop Awards '22

Anems
Fajnie wyszło, ale wydaje mi się, że ten hałas był sztucznie podkręcany,
Fan HH
Kozacki Tribute.No może poza Lil Kim.Ostatnio coś nie daje rady,nawet zarapować swoich klasyków. O ekipie The 6 Mafia tylko słyszałem,jakoś nie było czasu ich jeszcze sprawdzić.
90'S
Tegorocznej edycji gali BET Hip-Hop Awards jeszcze nie oglądałem ale na bank obejrzę ją ale tribute dla wytwórni Loud Records wyszedł chyba najlepiej zajebiście zobaczyć artystów z tej wytwórni np Dead Prez Wu Tang Clan czy Davida Bannera taki rap jest u mnie do przyjęcia nie co to teraz leci stękające i piszczące autotuny z trapu z h.ja wzięte Tfu.
Anonim
Tegorocznej edycji gali BET Hip-Hop Awards jeszcze nie oglądałem, ale na bank ją obejrzę. Tribute dla wytwórni Loud Records wyszedł chyba najlepiej. Zajebiście zobaczyć artystów z tej wytwórni, takich jak np. Dead Pręż, Wu Tang Clan czy Davida Bannera. Taki rap jest u mnie do przyjęcia, a nie
Miami stick drill
Dead prez na grubo wjechali z hip hop, o tym mogliście wspomnieć bo ante up czy stay fly to każdy zna.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>