Gzuz skazany - apelacja została odrzucona!

kategorie: Świat, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-09-15 11:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 10)

Apelacja Gzuza z 4 marca do Wyższego Sądu Okręgowego w Hamburgu skończyła się niepowodzeniem. Raper został skazany.

Gzuz w swoich bezprecedensowych teledyskach wielokrotnie pozował w towarzystwie broni, narkotyków oraz luksusowych aut, jednakże wszystko wskazuje na to, iż wolność rapera właśnie się - na pewien czas - kończy. 

Hamburski raper, ubiegał się o wolność w procesie apelacyjnym, który rozpoczął się 14 lutego. Gzuz w postępowaniu apelacyjnym, kierując się do prokuratury posługiwał się zdaniami jak: "Nie jestem już człowiekiem jakim byłem wtedy, zmieniłem się"; "Nie popełnię więcej zbrodni". Sędzia jednak przekonany, twierdził że wyrok więzienia dla rapera jest konieczny". 

Sąd opublikował postanowienie ws. niemieckiego rapera dotyczącego ww. apelacji. "Zgodnie z postanowieniem II Senatu Karnego Hanzeatyckiego Wyższego Sądu Okręgowego z dnia 13 wrześnnia 2022 r. rewizja wyroku sądu okręgowego nie spowodowała żadnego błędu prawnego na niekorzyść oskarżonego, w związku z czym jego apelacja została odrzucona jako bezpodstawna". Oznacza to jednoznacznie, iż dalsze odwołania rapera nie są możliwe. 

34-letni raper, sądzony jest za nielegalne posiadanie broni, narkotyków, próbę kradzieży butli tlenowej z pojazdu karetki pogotowia, a także za uderzenie w twarz kobiety która poprosiła rapera o "selfie". Ratownicza medyczna wycofała z biegiem czasu pozew, analogicznie jak uderzona przez rapera dziewczyna, lecz Sąd Okręgowy w Hamburgu tego nie uznał.

Członek 187Strassenbande,  został skazany w marcu przez hamburski Sąd Okręgowy na karę ośmiu miesięcy i dwóch tygodni pozbawienia wolności, a dodatkowo 180 dniówek (po 2300 Euro). W sumie raper do zapłacenia ma ponad 400 tysięcy Euro. Wszystko wskazuje na to, iż w przeciągu miesiąca, raper zobowiązany będzie stawić się na odbycie postawionej mu przez sąd kary. 

Na początku roku Gzuz wydał krążek "Grosse Freiheit".

Gzuz feat. RAF Camora & Luciano - Alles Black

Tagi: 

ODB RIP
Niezłe dniówki po 2300 euro. To ile oni muszą zarabiać za to pajacowanie
Bob420
Kolejny aktorzyna
wewfwffew
i bardzo dobrze, z patologia za kraty pokutowac
Bonnngo
I bardzo dobrze, każdy przestępca zasługuje na więzienie
Podpies
Żryj gruz xD
Anonim
Kreują się na wielkich gangusow a przychodzi co do czego to pory obsrane
Hah
Haha że co XD
Anonim
Jajko czytałeś artykuł chłop się nagle zmienił już nie jest bandytą teraz chodzi do kościoła i przerowadza starsze panie przez pasy. Obczaj jego instagram to zobaczysz jak się zmienił
anonim
wy sie nie posrajcie z tymi komentarzami bo sie czepiacie gościa który nawet nie wie o waszym istnieniu
AdrenaDE
Wreszcie ktoś mądry. Nareszcie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>