Gzuz i Bonez MC ze wspólnym klipem - a w nim gościnnie Malik Montana

Malik Montana gościem klipu promującego album Gzuza "Groose Freiheit"!  Jakiś czas temu pisaliśmy o fakcie, iż szef GM2L udał się za zachodnią granicę do Frankfurtu nad Menem aby kręcić klip oraz prawdopodobnie nagrywać numer z Headie One (dostaliśmy ich wspólne zdjęcie prosto ze studia, co jest dość mocną przesłanką).

Całość obecności Malika w Niemczech spuentowała obecność na planie klipu ekipy z Hamburga 187 Strassenbannde, dokładnie Gzuza i Boneza MC. Wymieniony wcześniej teledysk światło dzienne ujrzał wczorajszej nocy - w klipie zobaczymy również innych polskich raperów, Kaziora i Oska030.

Uliczne agresywne flow, radykalny klip to znak rozpoznawczy duetu Bonez MC i Gzuz, tym razem było tak samo. Bardzo dobry, od razu wpadający w ucho numer. Produkcją zajęli się berlińscy producenci czyli: duet The Cratez oraz DJ DeeVoe.

Premiera albumu Gzuza została zapowiedziana na 14.01. Preorder albumu zamówisz tu.

Gzuz feat. Bonez MC - Wenn ich will

GOLO I WESOLO
GOŚĆ KLIPU AKA PRZYDUPAS BUAHAHHAHAHAHAH
90'S
Lubię sobie czasami posłuchać niemieckiego rapu kawałek jest ok ale nie wszystko co wychodzi tam mi się podoba rzecz gustu.
GOŁO I WESOŁO
WSZYSTKO NA JEDNO KOPYTO ARABUSY I GANGSTERKA ZABAWA W GHETTO PODWALONE WSZYSTKO NA PATENTACH Z FRANCJI
Anonim
Bonez i Gzuz to arabusy?
Anonim
Podwalone z Francji to masz w pl między innymi u palucha. Przecież w DE mają ten swój afrotrap, brzmi to trochę jak disco polo czasami i co ma z trapem a tym bardziej z afro wspólnego to nie wiem ale jednak.
90'S
Goło i Wesoło śmieszny nick masz dziecko jeżeli nie wiesz co to jest Britcore to nie wiesz o jakim rapie niemieckim piszę to nie jest afrotrap czy też trap pogrzeb sobie w neciku posłuchaj sobie tego jeżeli to nie twoja bajka to niema o czym to pisać ale wiadomo rzecz gustu nie narzucam swojego gustu

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>