Jakub Grabowski debiutuje singlem na kanale SBM Label!

video
dodano: 2022-08-23 12:44 przez: Redakcja (komentarze: 7)

Jakub Grabowski to młody ciechanowski artysta i performer. Rozpoznawalność przyniósł mu spektakularny "Mega Hip-Hop Tour", podczas którego tourbus młodego MC zawitał min. na dniach ogórka w Kruszewie, Festiwalu Masła w Lubochni, czy Jarmarku św. Jakuba w Murowanej Gąślinie. Konsekwentnie rozwijany naturalny wizerunek, oparty na prawdziwości, szczodrości i byciu blisko ludzi doprowadził Jakuba do wymarzonego występu na Polish Hip-Hop Festival w Płocku, gdzie został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter.

Przypomnijmy, że Jakub z powodzeniem zadebiutował też w ubiegły weekend na freestyle'owej Bitwie o Południe, gdzie w finale przegrał z Filipkiem.

Jakub Grabowski - Mój przykry lajf (Jakub On Stage) [SB Starter ⭐️]

Tagi: 

Anonim
Fascynujące.
Czlowiek
To nie jest hip-hop
Anonim
Co to za gówno
cbacrew
Jakub Grabowski brzmi podejrzanie podobnie do Jacek Graniecki i tak się składa że oboje są whackami. Przypadek?
Komsi
"redakcja" - nikt nie chciał się podpisać pod tym wysrywem?
Mateusz Natali

Jeśli pod newsem podpisane jest "redakcja" to oznacza to, że jego treść jest informacją prasową od wytwórni zawartą w mailu lub opisie klipu i nie ma tu własnej treści od żadnego z dziennikarzy.

Ninja 7
Ten nowy pomysł na siebie Quebo jest żenujący. W każdym razie ludzi od Pr ma słabych. Kto to kupuje? "Jakub Grabowski to młody ciechanowski artysta i performer." albo to "został dostrzeżony przez Solara z duetu Solar/Białas, co zagwarantowało mu miejsce w SB Starter." Przecież to nawet nie jest śmieszne.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>