Filipek komentuje wygraną z Jakubem na Bitwie o Południe

dodano: 2022-08-22 08:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 2)

Co to było za starcie! Na Bitwie o Południe udział wzięli Jakub Grabowski oraz Filipek, obaj też spotkali się w wielkim finale. Dwukrotnie zwyciężył Filipek, który okrzyknięty został przez Quebo na Twitterze nowym szefem QueQuality. Co miał do powiedzenia wygrany?

"Dziękuję wszystkim za wczorajszą atmosferę. Na pewno było to jedno z piękniejszych przeżyć w moim życiu. Wczoraj była jakaś magia. Dziękuję Quebie za namówienie mnie na tę bitwę, możliwe, że najlepsze rzeczy w życiu wychodzą gdy nic nie oczekujesz tylko jesteś sobą. Ja wczoraj byłem sobą, bo nikt nic ode mnie nie oczekiwał. Ja od siebie również.

Uważam, ze Quebo to na swój sposób geniusz, bez lizania dupy. W dobie raperów z mainstreamu, których szczytem talentu jest skopiowanie melodii z zachodu, on, będąc zarobionym gościem z diamentowymi płytami, wchodzi na scenę i rzuca takie linijki, ze łeb rozj**any, czysty skill. Kto jeszcze z raperów w Polsce umiałby tak zrobić?

(...) Jak ktoś mówi, że freestyle to wieśniactwo, że cringe, banda debili, to niech sp**rdala, bo tworzy go banda kreatywnych ludzi, którzy ponad wizerunek stawiają zajawkę i chęć rywalizacji."

Poniżej zobaczycie obie walki Filipka z Jakubem, grupową oraz wielki finał. W najbliższych dniach na kanale Bitwy o Południe mają też się pojawiać kolejne filmy.

Warto dodać, że po walce SBM Label zmienił zdjęcie profilowe na FB na foto Jakuba, natomiast QueQuality zmieniło profilowe na foto Filipka, dodając w opisie koronę. A widoczne wyżej zdjęcie znalazło się na Twitterze Quebo z podpisem "Szef QueQuality a po lewej Jakub z Ciechanowa". Trzeba też odnotować, że po drodze do finału Jakub pokonał m.in. Koro, wciąż aktualnego mistrza WBW.

QUEBONAFIDE VS FILIPEK WIELKI FINAŁ BITWA O POŁUDNIE 2022

w
co nie zmiania faktu że Duże Pe i Tet robili to lepiej 20 lat temu.
op
potwierdzone. Quebo w 2022 dalej nie umie we fristajle. Filpek Props po 10 latach w koncu jebaniec zasluzyl

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>