Lil Pump w Hiszpanii w koszulce Legii - skąd ją wziął?

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Sport, Trap
dodano: 2022-07-18 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj wieczorem cały okołorapowy Internet obiegły storiesy Lil Pumpa, który wypoczywał w Hiszpanii w koszulce Legii. Jako że mnóstwo osób zastanawiało się skąd ją zdobył i jak łączy się to ze środowym koncertem na CLOUT Festivalu to postanowiliśmy dopytać u źródła i rozwikłać tę zagadkę...

Jak się okazuje, Pump otrzymał specjalną spersonalizowaną koszulkę meczową od organizatorów - z tyłu widnieje na niej ksywa Lil Pump i numer 1.

"Artyści często w swoich riderach mają pozycję 'local sports club jersey', a jako że współpracujemy z Legią Warszawa zawsze załatwiamy ich koszulki. Jak widać podobają się :)" - powiedział nam Emil Młodak z BIG idea/CLOUT Festivalu.

I faktycznie to nie pierwszy raz, gdy artyści występujący na koncertach organizowanych przez BIG idea widziani są w koszulkach Legii - The Game i Yung Gravy wyszli w nich na scenę. A że na CLOUT Festivalu podobne jerseye otrzymali wszyscy zagraniczni raperzy to może któregoś z nich zobaczymy jeszcze w legijnych barwach.

Poniżej załączamy screeny z instastory Pumpa oraz przypominamy zdjęcia Game'a i Gravy'ego w koszulkach warszawskiej drużyny.

Sprawdź też: Jak to dobrze, że powstał CLOUT Festival - relacja i zdjęcia

Lil Pump wziął na scenę w Warszawie fanów na wózku i z protezami

Galeria

beb
Ze śmietnika? ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>