Lil Pump wziął na scenę w Warszawie fanów na wózku i z protezami

fot. Young Sandi

Lil Pump wystąpił wczoraj na warszawskim Clout Festivalu, a oprócz rozkręcania moshpitów pod sceną zadbał też o dostrzeżenie fanów, dla których dotarcie na koncert było większym wyzwaniem.

Najpierw zauważył w tłumie słuchacza, który miał protezy nóg - wywołał go z publiki po czym razem z nim zagrał "D Rose". Motyw powtórzył niedługo później, gdy zaangażował swojego managera w wyciągnięcie kogoś z tłumu - ową osobą okazał się fan na wózku, który został wniesiony na scenę, po czym Pump wykonał swój największy hit "Gucci Gang". Piękne gesty, a dla fanów niezapomniana sprawa i zastrzyk motywacji.

Drugiego dnia Cloutu w Warszawie wystąpią m.in. DaBaby, Jack Harlow czy A$AP Ferg. Bilety możecie jeszcze kupować tutaj.

@popkillerpl Lil Pump na @clout_festival wciągnął na scenę fana na wózku po czym zagrał Gucci Gang #lilpump #guccigang #cloutfestival #popkiller ♬ dźwięk oryginalny - PopkillerPL

@popkillerpl Lil Pump za takie akcje duży szacunek, piękna sprawa #lilpump #guccigang #drose #cloutfestival #popkiller ♬ dźwięk oryginalny - PopkillerPL

Tagi: 

Nie inaczej
Ten lil pump to z rapem raczej nic wspólnego nie ma. O ubiorze nie wspomnę. Ale taki gest z jego strony należy pochwalić.
mustafa
Malika powinien wziąść on ma proteze mozgu przecież
Dr
Ale co to ma za znaczenie że on jestcba wózku czy ma protezę? Dlaczego dyskrumonujecie ludzi? Nie możecie napisać "wziął fanów na scenę"?
Dr hab.
Takie że mógł to olać i wziąć kogokolwiek, ale postarał się i "wyłowił" tych którzy mogliby olać ten koncert gdyż mają trudność z poruszaniem się, a jednak pojawili się tam i stąd ukłon rapera w ich stronę
Anonim
Brawo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>