Clout Festival już za tydzień - DaBaby czy Jack Harlow w Warszawie!

wydarzenie
dodano: 2022-07-06 14:45 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Miejsce: 

Expo XXI, Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Data: 

2022-07-13 15:00 to 2022-07-15 03:45

Już za tydzień rusza CLOUT Festival - pierwszy trapowy festiwal w Polsce z udziałem tylu zagranicznych gwiazd! Jeżdżąc latami na festiwale do Niemiec czy Czech by zobaczyć najciekawsze nowe twarze czekaliśmy, aż ktoś porwie się na taki ambitny projekt w Polsce.

W ciągu 2 dni w Warszawie wystąpią m.in. DaBaby, Jack Harlow, Lil Pump, Ferg, Maxo Kream, Fivio Foreign, Key Glock czy SoFaygo.Wydarzenie odbędzie się w hali Expo XXI na Prądzyńskiego 12/14 - tam gdzie tegoroczna gala Popkillery 2022. Bilety wciąż możecie kupować, na dole także nasz post na Instagramie, na którym znajdziecie dokładny time-table występów.

EVENT FB
BILETY DO KUPIENIA

DABABY - FERG - JACK HARLOW - LIL PUMP
CITY MORGUE - DDG - KEY GLOCK - FIVIO FOREIGN
LUCKI - MAXO KREAM - SOFAYGO - UNOTHEACTIVIST
MALIK MONTANA -VKIE x RUSINA - WHITE WIDOW x GUGU GANG - YOUNG MULTI

O FESTIWALU:
“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.
To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż dwunastu artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali. Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy. CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>