Lil Pump i SoFaygo zagrają na Clout Festivalu!

wydarzenie
dodano: 2022-06-28 15:45 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Znamy czwartego headlinera CLOUT Festival! Do DaBaby, Jacka Harlowa i A$AP Ferga dołącza Lil Pump! Autor takich hitów jak “D Rose”, “Gucci Gang” czy “I Love it”, odwiedzi Polskę po raz pierwszy. Raper znany jest na całym świecie nie tylko z viralowych numerów, ale także ze swoich niesamowitych koncertów, przy których ciężko nie być wciągniętym przez wszechobecny mosh-pit.

Razem z ostatnim headlinerem do line-upu dołączają także DDG, autor hitu “Moonwalking in Calabasas” oraz SoFaygo, protegowany Travisa Scotta. Obaj raperzy znaleźli się w ostatnich dwóch plebiscytach Freshman XXL, zestawienia 12 wschodzących gwiazd, które wkrótce przejmą rapową scenę. Listę polskich artystów zamyka największy newcomer ostatnich miesięcy czyli Rusina, który dołączy do Vkiego na wspólnym koncercie.

Dzisiejsze ogłoszenia zamykają line-up pierwszej edycji CLOUT Festival, jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń rapowych w Polsce, na którym wystąpi aż dwunastu amerykańskich, wpływowych artystów oraz sześciu polskich artystów nowej fali. Będzie to pierwszy tego typu festiwal w naszym kraju!

EVENT FB
BILETY DO KUPIENIA

DABABY - FERG - JACK HARLOW - LIL PUMP
CITY MORGUE - DDG - KEY GLOCK - FIVIO FOREIGN
LUCKI - MAXO KREAM - SOFAYGO - UNOTHEACTIVIST
MALIK MONTANA -VKIE x RUSINA - WHITE WIDOW x GUGU GANG - YOUNG MULTI

O FESTIWALU:
“CLOUT” to słowo pochodzące z angielskiej mowy potocznej oznaczające: siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszystko to, z czym kojarzą się raperzy.
To właśnie dlatego na CLOUT Festival wystąpi aż dwunastu artystów światowego formatu, oraz 6 polskich artystów nowej fali. Większość zagranicznych raperów odwiedzi Polskę po raz pierwszy. CLOUT festival to nie tylko muzyka, to także święto kultury “urban”. Integralną częścią festiwalu będzie Hypemarket - targi mody i kultury ulicznej, na których zaprezentują się najlepsi, spośród setek wystawców poprzednich edycji.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>