Murs zapowiada rapową emeryturę singlem "The Beginning Of The End"

Murs to raper z jedną z najciekawszych muzycznie karier na zachodnim wybrzeżu Stanów. Nagrywał u boku Living Legends, Atmosphere, 9th Wondera. Jego płyty ukazywały się w legendarnym Def Jux czy Strange Music Tech N9ne'a. Teraz jednak kalifornijski MC postanowił zawiesić mikrofon na kołku. Zapowiedział ten ruch wraz z premierą nowego singla "The Beginning Of The End".

Członek Felt poinformował o wszystkim w filmiku na swoim Instagramie. "Każda historia ma początek, środek i zakończenie, a wiecie, że jestem opowiadaczem historii. Dzisiaj [10 czerwca - przyp. red] wypuściłem utwór zatytułowany 'The Beginning Of The End'. Mniej więcej 20 lat temu wydałem numer 'The End Of The Beginning', bo wiedziałem, że zaczynam środkową część swojej muzycznej podróży. Dzisiaj rozpoczynam koniec mojej drogi jako MC" - powiedział Murs.

Jednak przed końcem kariery dostaniemy od niego jeszcze przynajmniej kilka albumów. "Dotarliśmy do tego punktu. Został jeszcze mniej więcej rok i teraz daję to ogłoszenie, bo chcę, żebyście cieszyli się wszystkimi nowymi projektami, które mam w przygotowaniu. Mam dużo nowej muzyki. Chcę, żebyście czerpali z niej przyjemność i cieszyli się tym ostatnim etapem razem ze mną" - dodał.

W poście pod filmikiem Murs napisał: "Dziś rozpoczynamy zakończenie. Będę bardziej zagłębiał się w temat przy okazji różnych postów, podcastów i wywiadów w nadchodzących miesiącach, ale teraz mam nadzieję, że będziecie rozkoszować się nową muzyką! 'The Beginning Of The End' wyprodukowane przez BeatsNDaHood i SPKilla na streamingach gdziekolwiek słuchacie muzyki."

Ostatnim pełnym albumem Mursa jest wydane dwa lata temu "Love & Rockets Vol. 2" na bitach DJ'a. Fresha. W 2022 roku ukazała się epka "Murs In Miami".

Przypominamy też obszerny wywiad z Mursem, który przeprowadziliśmy na Hip Hop Kempie.

The Beginning Of The End

Jr Gong
Spoko ziomek, poszedłem kiedyś na jego koncert w krakowskiej Rotundzie w ciemno, nie mając za wiele do czynienia z jego muzyką. Dużo energii na występie, od tamtego momentu śledzę co tam wydaje.
Pecewu
No smutno. Jeden z najlepszych ever.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>