Murs "Mam gdzieś, ile płyt sprzedam bo wiem, że moją muzyką zmieniam życie ludzi" - videowywiad (Hip Hop Kemp 2013)

"Najbardziej jaram się poznawaniem ludzi, fanów, słuchaniem ich historii" - powiedział w trakcie naszej rozmowy Murs, który rzeczywiście okazał się kapitalnym kompanem do rozmowy, dzięki czemu wywiad z planowanych 10-15 minut rozciągnął się do pół godziny, obejmując cały przekrój tematyczny i wykraczając daleko poza standardowe pytania i kwestie okołomuzyczne.

Niezwykle sympatyczny i otwarty MC opowiedział mi m.in o swojej pasji do komiksów, polityce wytwórni płytowych i doświadczeniach związanych z przemysłem muzycznym, znajomości i współpracy z Terrace'm Martinem oraz 9th Wonderem, a także o tym, co w jego życiu zmienił debiut w Warner Bros. "Murs For President". Nie zabrakło również poważniejszych tematów, między innymi rozmowy o błędnym kole przemocy ulicznej w Los Angeles i perspektywach na pokój, czy planowanej reformie prawa do posiadania broni w USA. Z wywiadu dowiecie się też, dlaczego klip do "Risky Business" jest dla Mursa niezwykle wyjątkowy, jakie miejsca warto odwiedzić w L.A. i jak zachowywać się gdybyście trafili przypadkiem do Compton...

Rozmowa, tłumaczenie: Marcin Natali
Zdjęcia: Jacek Kowalczyk
Montaż: Bartek Kowalski

MURS - wywiad / interview (Hip Hop Kemp 2013, Popkiller.pl)

Tagi: 

Anonim
dobry wywiadzik. warto bylo czekac. z tym ze zbyt krotki jak na takiego typa jakim jest Murs. Mateusz, zajebiscie przeprowadzony wywiad. stoi u mnie w top 3 obok wywiadow z Tech n9ne'em i Krizzem, oraz Oddisee'm. dzieki wam odkryelm typa i zajaralem sie totalnie. prawdziwy typ. cos jeszcze mialem dodac ale zapomnailem xD a wiec.. Piona!
Tecca
sorry za anonima. oczywiscie pisal Tecca
michał_1
Marcin nie Mateusz ;)
Tecca
zmienil imie? :D nie no.. bez jaj :o bracia ? :O tacy sami :v
x6s
propsy dla mursa za dojście do SM
Zzajawkowicz
Propsy za pół godzinny wywiad, myślałem że będzie krótszy, zaraz zabiorę się za niego. Miał być też z DMX, ale rozumiem że był za trudnym rozmówcą.
Zzajawkowicz
Mieć takiego przyjaciela jak Murs, to naprawdę dobra sprawa.
za
Zajebisty wywiad. Można chociaż prosić o wyjaśnienie, czemu wywiad z DMX jeszcze się nie ukazał? CZY W OGÓLE SIĘ UKAŻE?
Wilkołak
Wywiad świetny ,ogląda sie z ogromną przyjemnością ,a Murs to na hip hopowej scenie postać zdecydowanie nietuzinkowa:)
hoody
MURSDAY rządzi, zajebisty album z Maydayami
Connor

A kiedy bedzie wywiad z DMXem?

cossie

Mały błąd w tłumaczeniu chyba się wkradł. ~21:54 "...fighting against Bloods, Crips, _eses_...", chodzi o Latynosów, nie S.A. :)

Marcin Natali

Racja, mój błąd, teraz będę już wiedział:) Dzięki!

Marcin Natali

Dzięki wielkie wszystkim! :)

Co do wywiadu z DMXem, to już dawno przetłumaczony, ale niestety napotkaliśmy pewne problemy techniczne z wideo... Mam nadzięję, że uda nam się z nimi uporac i jakoś niedługo się ukaże wywiad, bo wyszedł fajnie, około 12 minut rozmowy. Dzięki za cierpliwośc. Pozdr.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>