Video-podsumowanie akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

dodano: 2022-06-15 16:31 przez: Redakcja (komentarze: 1)

12 uczestników, 24 single, 36 materiałów video, trwających w sumie około 96 minut, 50 osób zaangażowanych w produkcję, ponad 15 tysięcy zgłoszeń 1,3 miliona streamów na Spotify oraz 8 milionów wyświetleń na YouTube - oto wyniki akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT.

Program miał na celu odkrycie 12 wyjątkowych artystów wśród tych, którzy znajdowali się absolutnie na początku swojej kariery oraz zdecydowali się wysłać zgłoszenie na stronie asfaltnext.pl. Przypomnijmy udział w programie wzięli kolejno: RAAW, Shaiba, LUCK7, DŻEJ, Geebe&FRAME21, Karolina Łopuch, RefMain, Neurosplot, Mei Bee, Eliasz, Yacob oraz Kacper Garncarz.

Tytus (szef Asfalt Records): Nie wiadomo kiedy za nami rok pracy z dwunastką debiutantów. Trochę się pochwalę, uważam, że w polskim urban, jedynie my, czyli Asfalt Records postawiliśmy aktywnie na naprawdę startujących od zera, bez zasięgów i gotowej do zagospodarowania publiczności. Czy ryzyko opłaciło się? Myślę, że nadchodzący okres pokaże, w planach już kolejne kroki, ale ja widzę pierwsze jaskółki sukcesu. Teraz chciałem podziękować plejadzie osób zaangażowanych w produkcję projektu: Kamil Kopetz, Wojtek Kukulski, Łukasz Balcerzak, Bartosz Deja, DJ Haem, Mariusz Strojewski, Jacek Gawłowski i wielu innych bez których nie zrobilibyśmy własnymi siłami 12 profesjonalnych klipów w 12 miesięcy.

Koniec akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT nie oznacza końca losów jego bohaterów. Najlepsi uczestnicy dostaną propozycję kontraktu fonograficznego w Asfalt Records! Więcej szczegółów wkrótce!
 
Kto jest NEXT?
Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, który powstał dzięki współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. Akcja realizowana była przez cały rok, od maja 2021 r. do kwietnia 2022 r. i nie posiadał żadnych ograniczeń stylistycznych i gatunkowych. W każdym miesiącu przedstawiany był singiel i teledysk kolejnego młodego artysty. Warunkiem udziału było zgłoszenie za pośrednictwem strony www.asfaltnext.pl. O tym, kto trafi do finałowej dwunastki, decydowali przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska. – Program daje zupełną dowolność i nie zamyka się na żadne gatunki muzyczne, ważny jest niepowtarzalny styl. Każdy z artystów biorących udział w Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT może liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony wytwórni oraz możliwość wydania u nas swojej debiutanckiej płyty - Marcin Tytus Grabski, szef i założyciel Asfalt Records.

Podsumowanie akcji Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT

Tagi: 

S.H
Mirinda hip hop pepsi rap graffiti szłeps deskorolka sevenłap tymbark breakdance.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>