Boldy James szykuje album na bitach J Dilli

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-06-14 08:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Boldy James wypuścił swój ostatni album w maju, ale już zapowiada nowy projekt. Płyta ma być nagrana w całości na produkcjach J Dilli.

"Mam ogłoszenie do przekazania. [...] Mam cały projekt wyprodukowany przez J Dillę, który zamierzam wypuścić. Powiedziałbym ci jego tytuł, ale zamiast tego chciałem tobie przekazać tę informację. Mam ostatnie bity J Dilli" - powiedział raper dziennikarzowi kanału YouTube TrillPHX. Później dodał: "Wielu ludzi zawdzięcza mu [J Dilli - przyp. red.] swój sukces. Może nie zawdzięcza, ale bardzo przyczynił się do sukcesu wielu artystów. Lista ciągnie się bez końca. Nie będę podawał imion, ale jeśli nie wiecie, kim jest ten koleś, musicie odrobić historię." Boldy James wcześniej udzielał się gościnnie na pośmiertnym albumie Dilli "Rebirth of Detroit" z 2012 roku w kawałku "Detroit Game", obok Chucka Englisha z duetu The Cool Kids.

O projekcie na bitach legendarnego producenta wspominał już w 2020 roku: "Mam dużo numerów. Ja i The Alchemist nagraliśmy kolejne rzeczy, mam kawałki z Daringerem, lista się ciągnie. Zdziwisz się, ale mam cały krążek z J Dillą, niesłyszane wcześniej rzeczy Dilli."

Ostatnią płytą Boldy'ego było"Killing Nothing" nagrane wspólnie z ekipą Real Bad Man. Wcześniej wypuścił krążki z Alchemistem - "Bo Jackson" w sierpniu i "Super Tecmo Bo" w grudniu 2021 roku.

J Dilla - Detroit Game feat. Chuck Inglish & Boldy James

Shaolin Masta
Yhy to jest news. Zawsze sprawdzam nowe rzeczy od boldy i tym razem czekam
baRRap
Czekam i to nie tylko ze względu na bity.
Komsi
Boldy dobry raper, płytki z Alchemistem sztos, na pewno do sprawdzenia to będzie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>