Denzel Curry w Polsce - wygraj bilety!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2022-05-26 21:16 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Już w najbliższych dniach Denzel Curry odwiedzi Polskę - raper wystąpi 29 maja w Warszawie i 31 maja w Krakowie. Denzel pokazał już kilkukrotnie polskim fanom, że na żywo gwarantuje mocne show. Chcecie się tam znaleźć? Mamy konkurs!

Kto pierwszy odpowie prawidłowo na 3 poniższe pytania - ten wygrywa podwójny bilet na wybrany przez siebie koncert, w Warszawie lub Krakowie.

- Jak nazywała się macierzysta ekipa Denzela stworzona w 2008?
- W jakim legendarnym studio nagraniowym miksowana była nowa płyta Denzela, a powstawały w nim wcześniej kultowe płyty Commona, The Roots i D'Angelo?
- Do twórczości jakiego oldschoolowego zespołu z Miami nawiązuje okładka albumu "ZUU"?

Odpowiedzi wysyłajcie na konkurs@popkiller.pl, w tytule pisząc 'Denzel Curry'. Oprócz odpowiedzi zawrzyjcie informację, który z koncertów wybieracie.

Więcej informacji o obu koncertach znajdziecie na wydarzeniach FB:

Warszawa

Kraków

Denzel Curry - Walkin (Official Music Video)

Tagi: 

Hahaha
Za free bym nie poszedł na jego koncert. Szkoda czasu. Ostatnio Ruste juxx miał trasę koncertową i oczywiście polska pominięta. Lepiej zapraszać hip popowców.
Foliarz Ruste Juxx
O kurwa xD Wróć pod swój kamień tępy ćwoku, bo matce wstyd przynosisz.
Hahahha
Pozdrawiam fana hip popu.
BoomBap 90
No przyznaje rację chociaż Denzela Curry'ego rzadko słucham, to na koncert Ruste Juxxa to bym wpadł to jest klimat który uwielbiam to jest to co lubię ale teraz wiadomo rządzi się trap mainstream auto tune itp niż boom bap ale to jest moje osobiste odczucie.
Anonim
Teraz to wiadomo, ale w sumie to nie do końca. To moje osobiste zdanie. Nie musisz się zgadzać z nim ze juxx to taki Denzel to to nie jest moim zdaniem ciekawe czego słucha Washington a Waszyngton raczej do nas nie przyjedzie chociaż jakby się dało to na pewno by chciał moim zdaniem oczywiście to klasyka. Sprzedam pomnik

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>