Denzel Curry - klip z T-Painem i nowe daty koncertów w Polsce

Nowy album Denzela Curry'ego "Melt My Eyes See Your Future" już od piątku jest na streamingach, a my mamy dla was video z tej płyty, w którym raper łaczy siły z T-Painem.

Za produkcję w "Troubles" odpowiadają Kenny Beats i DJ Khalil, a numer doczekał się też klipu, który możecie zobaczyć poniżej. Utwór jest trzecim singlem promującym krążek Curry'ego. Poprzednimi były "Zatoichi" i "Walkin".

"Lubię tradycyjny hip-hop, lubię drum and bass, lubię trap, lubię poezję, więc wszystko to będzie się przeplatać na albumie, również jazz i inne gatunki, których słuchałem jako dzieciak i po prostu żyjąc w domu rodziców. Ten album jest złożony ze wszystkiego, czego nie mogłem wam dać na "TA13OO" czy "Imperial", bo przechodziłem depresję" - powiedział Curry.

Już w maju, w ramach światowej trasy Melt My Eyez Tour, raper zagości na dwóch koncertach w Polsce - warszawski i krakowski koncert lekko zmieniły terminy. Finalnie wyglądają one tak:

Data: 29 maja 2022

Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Warszawa, Letnia Scena Progresji
Wydarzenie FB

Data: 31 maja 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Klub Studio, Kraków
Wydarzenie FB

BILETY
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Denzel Curry - Troubles ft. T-Pain (Official Music Video)

Kuciapens Kuciapnik
Bede na obydwu kurwa, dawac na piwerko ktos
Hahahha
Gratuluję, jest się czym chwalić. Być na koncercie jakiegoś łaka.
90'S
Ty na pewno masz czymś się pochwalić co najwyżej brakiem jakichkolwiek wiedzy na temat rapu dzieciaku a łak to z ciebie jak się nie podoba to trudno.
Nasir
Możesz pisać po polsku?
Hahahha
Denzel i rap? Dla młodych co słuchają leosi czy żabsona.
Anonim
Jak Denzel zaczynał w Raider Klan'ie to żabson nie miał nawet jeszcze ksywy wymyślonej więc co ty świrujesz.
Anonim
Przecież to nie jest koncert tedego więc co ty wygadujesz? po drugie ,,whacka" jak już a nie łaka.
KRS-One
Jak Tede już rapował(fanem nie jestem) to tego łaka na świecie nie było. Tak więc jakiś szacunek Jackowi się należy. Biorąc pod uwagę jak ostatnio zachowuje się Peja-gorzej od Jacka. Nagrywa hurtowo cd na to samo kopyto i wchodzi w tyłek każdemu młodemu MC. Ostatnie nagrywki Peji to, jakieś nieporozumienie. Ale jeśli chodzi o jego pierwsze 10-15cd to faktem jest, że poziom miał bardzo wysoki.
Anonim
Szacunek bo co, bo pierwszy się urodził? xd Niby nie jesteś fanem a tylko się wspomni o tede to już a peja to, peja tamto, ja o rychu tu nic nie wspominałem. Na tede szkoda mi czasu ale ostatnio nagrywał disco polo a ten tribute dla chady przypadkiem odpaliłem i to taki syf że ja bym się wstydził to wypuścić. Tede to zwykły kseroboj, kopiuje co modne nawet tego nie rozumiejąc. Dodatkowo często się autodissuje i nawet tego nie zauważa. Denzel robi swoje, wywodzi się z ekipy co miała dość spory wpływ na scenę, zwłaszcza SGP od nich i nie zmienia stylu o 180% żeby mieć więcej fame mimo że by mógł próbować, tak jak tede po infamii. Więc to trochę beka ich porównywać, no ale jak uważasz.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>