Denzel Curry w Polsce - ruszyła sprzedaż biletów!

wydarzenie
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2022-01-28 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Denzel Curry swoją nadchodzącą europejską trasę zakończy w Polsce! Można już kupować bilety na występy w Krakowie i Warszawie.

Denzel występował u nas już kilkukrotnie, za każdym razem wypełniając kluby po brzegi i rozkręcając pod sceną szaloną imprezę. Tym razem wszystko przeniesie się szczebel wyżej - autor "Clout Cobain" wystąpi bowiem 2 czerwca na warszawskim Torwarze! Dzień wcześniej odwiedzi krakowski Klub Studio.

Koncert Denzela Curry’ego w Warszawie odbędzie się w ramach światowej trasy "Melt My Eyez Tour", promującej nadchodzącą piątą płytę artysty "Melt My Eyez See Your Future". Pierwszym singlem promującym krążek jest "Walkin" z epickim teledyskiem w klimacie westernu sci-fi. Na płycie usłyszymy takich gości jak Robert Glasper, J.I.D., Rico Nasty czy Thundercat.

Przypomnijmy tylko, że w 2019 Denzel Curry wypuścił doskonały album "ZUU", a w 2020 epkę na bitach wspomnianego Kenny'ego Beatsa pod tytułem "UNLOCKED". Materiał doczekał się nawet remiksów w postaci osobnego wydawnictwa "UNLOCKED 1.5". Można tam usłyszeć interpretacje oryginalnych numerów z epki autorstwa Roberta Glaspera, Georgii Anne Muldrow czy The Alchemista.

Bilety można kupować od dziś od godziny 10:00 - znajdziecie je na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.

Na dole przypominamy nasz wywiad z Denzelem Currym przeprowadzony w 2016 roku, a także załączamy wydany w tym tygodniu teledysk do "Walkin".

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 1 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Kraków, Klub Studio
Wydarzenie FB

Data: 2 czerwca 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: COS Torwar, Warszawa
Wydarzenie FB

BILETY
Bilety w regularnej sprzedaży 28 stycznia 2022 od 10:00.
OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie na stronie www.followthestep.com oraz w bileteriach Going., EventimPolska oraz w salonach Empik i MediaMarkt.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Denzel Curry - Walkin (Official Music Video)

Denzel Curry - interview - on 2Pac, Thug Life, Andre 3000, XXL Freshmen, Star Wars (Popkiller.pl)

Tagi: 

Waldemar
Jego koncerty to ogień. Polecam każdemu kto nie miał okazji.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>